Trwa ładowanie...

Dopiero się zaczął, a już ma mieć kontynuację. TVN stawia na "Iron Majdan"

Dobre wiadomości dla Majdanów. To dopiero początek ich wielkiej telewizyjnej przygody.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dopiero się zaczął, a już ma mieć kontynuację. TVN stawia na "Iron Majdan"Źródło: Instagram.com
d2d7ish
d2d7ish

Program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jeszcze przed startem wiosennej ramówki był promowany w TVN jako najdroższy i najbardziej przebojowy. I rzeczywiście, rozmachu ani sporej dawki rozrywki nie można mu odmówić.

Majdanowie wykonujący ekstremalne wyzwania, te dość zabawne jak walki wrestlerskie czy niebezpieczne jak wspinaczka po lodowcu na Islandii skutecznie przyciągają uwagę widzów (premierowy odcinek wg badań Nielsen Audience Measurement oglądało średnio milion widzów). Sama Małgorzata Rozenek, choć na Islandii była u kresu wytrzymałości i powtarzała, że więcej nie podejmie się takiego zadania, nie ukrywa, że - Gdybym miała zrobić to raz jeszcze, nie wahałabym się! – przyznała z perspektywy czasu.

Jak się okazuje, z równie dużym entuzjazmem do kontynuacji show podchodzi też stacja. Chociaż wyemitowano dopiero dwa odcinki, ze względu na zadowalającą oglądalność podobno już myśli się o realizacji kolejnej transzy. - Wkrótce zaczną się rozmowy o produkcji drugiego sezonu, bo program Majdanów przyciągnął też uwagę reklamodawców! – powiedziała "Fleszowi" osoba ze stacji.

d2d7ish

Wygląda na to, że TVN rzeczywiście ma nowego ramówkowego asa w rękawie. A jak wam podoba się „Iron Majdan”? Oglądacie show przebojowej pary?

Zobacz także: Omawiamy pierwszy odcinek "Iron Majdan"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2d7ish
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d7ish