Trwa ładowanie...
d2laa0w

Dominika Tajner w autorskim cyklu. Kolejny etap w karierze

Dominika Tajner ma dobrą zawodową passę. Jak wynika z najnowszych doniesień, znów będzie można zobaczyć ją na ekranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner ma doświadczenie pracy w telewizji
Dominika Tajner ma doświadczenie pracy w telewizji (East News)
d2laa0w

Autorskie cykle prowadzone przez znanych i lubianych w programach śniadaniowych to nie nowość. Swoje "kąciki" w śniadaniówkach mają chociażby Anna Lewandowska (w "Dzień Dobry TVN") czy Ewa Chodakowska (w "Pytaniu na śniadanie"). Teraz, jak się okazuje, TVN wyszedł z taką propozycją do Dominiki Tajner. Menedżerka ma już spore doświadczenie w pracy w programach rozrywkowych.

Przypomnijmy, że wystąpiła m.in. w "Agencie", a później w "Tańcu z gwiazdami". Choć jej przygoda z tanecznym programem nie trwała długo, wspomina ją bardzo mile.

Zobacz wideo: Dominika Tajner o najtrudniejszym momencie w "Agencie"

d2laa0w

Mimo że w życiu prywatnym nie brakuje jej zawirowań, bo przed nią rozwód z Michałem Wiśniewskim, to zawodowo niewątpliwie jej się wiedzie. Jak widać, ostatni rozgłos wyszedł na dobre. Teraz, jak donosi "Flesz", Tajner ma sprawdzić się w kolejnym telewizyjnym projekcie. Z informacji dwutygodnika wynika, że podpisała kontrakt na autorski cykl, który będzie emitowany w "Dzień dobry TVN".

Przeczytaj też: Dominika Tajner napisze książkę i będzie motywować kobiety

W serii reportaży nadawanych w paśmie śniadaniowym ma przekonywać widzów do uprawiania sportów ekstremalnych. Sama niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest ich fanką. Skoki ze spadochronem czy zawody offroadowe to tylko kilka atrakcji, o których ma opowiadać przed kamerą.

d2laa0w

Co więcej, "Flesz" podaje, że jeśli reportaże spotkają się z pozytywnym odzewem i zainteresowaniem widzów, TVN powierzy jej większą formę. Jesteście ciekawi cyklu Dominiki Tajner?

Przeczytaj też: Dominika Tajner o Wiśniewskim: "Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach". Pojawili się na jednej imprezie

Podziel się opinią

Share

d2laa0w

d2laa0w
d2laa0w