Trwa ładowanie...

Dominika Gwit się zaręczyła. Już planuje ślub!

Aktorka podzieliła się radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie. Pochwaliła się również, że rozpoczęła przygotowania do ślubu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dominika Gwit się zaręczyła. Już planuje ślub!Źródło: ONS.pl
d3kmu8r
d3kmu8r

Przez wiele miesięcy Dominika Gwit była częstym tematem tabloidów. Wszystko za sprawą walki z nadwagą, a później występów na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Gdy odpadła z programu, słuch o niej nieco zaginął. Dopiero niedawno jej nazwisko znów jest na pierwszych stronach plotkarskiej prasy. Tym razem głównym powodem zainteresowania mediów jest związek aktorki z ukochanym Wojtkiem. Para po raz pierwszy pokazała się razem na nagraniach "Tańca z gwiazdami", a później chętnie dzielili się swoją prywatnością za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawno za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam. (...) Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja. Powiedział nawet: "Jak będziesz rozmawiała z tą panią z "Vivy!" to jej powiedz, że jestem z tobą właśnie dlatego, że taka jesteś a nie mimo to". Jak chcesz popatrzeć na szczęśliwego człowieka to popatrz na mnie. Musiałam przejść przez to wszystko, żeby zrozumieć, że to jest w głowie i to tylko Tobie wydaje się, że jesteś gorsza od innych. Moje motto to: Żyjmy w zgodzie ze sobą, ze zdrowym ciałem i umysłem - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Viva!".

Choć niektórzy wieszczyli im rychłe rozstanie, oni tylko uśmiechali się pod nosem i z każdym kolejnym dniem udowadniali, że kochają się jeszcze bardziej. Ostatnio zakochani pojechali na wakacje na Mazury i to właśnie tam, w pięknych okolicznościach natury, Wojtek poprosił Dominikę o rękę. Jak łatwo się domyślić, mężczyzna usłyszał upragnione "tak", a aktorka błyskawicznie podzieliła się radosną nowiną i zdjęciem pierścionka na Instagramie. Jak sama przyznała, już szykuje się do ślubu. Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Dominika Gwit: "Choć nie dostałam się do szkoły teatralnej to czułam, że aktorstwo jest dla mnie"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3kmu8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kmu8r