Trwa ładowanie...
ycipk-2ga76o

Dominika Długosz odchodzi z Polsatu. Rozstaje się ze stacją po 11 latach

O odejściu ze stacji dziennikarka poinformowała w mediach społecznościowych. - Podarowałam sobie wolność - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Długosz nie jest pierwszym dziennikarzem, który rozstał się ostatnio z Polsatem
Dominika Długosz nie jest pierwszym dziennikarzem, który rozstał się ostatnio z Polsatem (East News)
ycipk-2ga76o

O swojej decyzji dziennikarka poinformowała we wpisie na Twitterze. Nie wyjawiła jednak przyszłych planów zawodowych. - Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba sobie zrobić prezent. 45. urodziny to świetna okazja. Podarowałam sobie wolność. Od tygodnia jestem na urlopie, za tydzień formalnie przestanę być pracownikiem Polsatu – napisała w poście.

Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl, Dominika Długosz współpracowała z Polsatem od 2007 r. Początkowo była reporterką m.in. w „Wydarzeniach”, a później prowadziła programy publicystyczne w Polsat News 2, takie jak "Młode wilki", "Graffiti" czy "Rozmowa polityczna". Później, gdy stacja zrezygnowała z produkowania własnych programów, Długosz została wydawcą i producentką w Polsat News. Przed angażem w Polsacie pracowała m.in. w Telewizji Polskiej.

ycipk-2ga76o

Wirtualnemedia.pl zwracają też uwagę, że Długosz nie jest jedyną osobą, która rozstała się ze stacją w ostatnim czasie. Z Polsatu odeszli m.in. Patryk Miś (w lipcu), Beata Grabarczyk (w sierpniu) i Jan Kunert (w czerwcu) oraz Beata Lubecka, która z początkiem września zaczęła pracę w Radiu Zet. Do grupy Polsat natomiast przeszli Joanna Racewicz i Bogdan Rymanowski.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ga76o

ycipk-2ga76o
ycipk-2ga76o