Trwa ładowanie...
d3dco1x
d3dco1x

Finał 6. edycji "You can dance" już za nami! Zwycięzcą został Dominik Olechowski. Specjalnie dla Was w Teleshow przygotowało relację na żywo prosto ze studia programu! Przeżyjcie to z nami jeszcze raz minuta po minucie!

21.30 Zaczynamy relację!

21.31Wszyscy tancerze finałowi szóstej edycji prezentują układ otwierający. Paulina i Dominik witają się z widownią. Na scenę wchodzi Patricia Kazadi. Paulina mówi, że żałuje, że to już ostatni odcinek. Patricia wita się z jurorami.

21.38 Wspomnienie najciekawszych momentów szóstej edycji "You can dance"

21.40 Paulina i Dominik przygotowują się do pierwszego występu. Wracamy po przerwie reklamowej!

d3dco1x

21.47 Wracamy po przerwie! Paulina i Dominik zaprezentują się w tańcu współczesnym w choreografii Mariusza Olszewskiego (For bitter or worse, Anouk).

Agustin Egurrola: Przepiękna, ale jednocześnie trudna choreografia. Dużo kontrastów i to wszystko musieliście zatańczyć. Zdarzyły się małe błędy.

Kinga Rusin: Idziecie jak burza. Gdyby ktoś na początku programu obstawiał na zakładach bukmacherskich, wygrałby majątek, bo na was na początku nikt nie stawiał. Ludzie pokochali waszą przemianę.

Michał Piróg: Na taki występ trzeba czekać całą edycję. Dzisiaj emocje były na twarzach. Bardziej podobała mi się Paulina, bo poszła w to na sto procent, mimo że wiedziała, że może przez to obniżyć występ technicznie.

d3dco1x

21.55 Kolejny film wspominkowy, tym razem sentymentalny

21.58 Patricia przypomina o głosowaniu

22.00 Czas na drugi występ Tym razem hip hop w choreografii Matta Cady (Rihanna, Only girl).

Agustin Egurrola: Zatańczyliście bardzo oryginalną choreografię. Nie tylko rytmicznie, ale również zagraliście. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Paulina, jesteś pierwszą dziewczyną hip-hopową, która jest w finale. Dominik, tworzysz legendę. Trzy lata temu wstałeś od komputera. Jestem Twoim fanem.

d3dco1x

Michał Piróg: Bardzo się cieszę, że to finał, bo w końcu dowiemy się, kto jest zwycięzcą. Mówiłem, że Paulina jest czarnym koniem i miałem rację. Dziękuję sobie. Świetnie bawiliście się podczas występu i ja się bawiłem razem z nami. Nie zawsze wygrywa ten, kto stoi na podium.

Kinga Rusin: Ja jednak sądzę, że wygrywa ten, kto staje na pierwszym miejscu. Można się później zdyskontować. Nie było tancerzy, których program zmieniłby tak bardzo, jak was.

22.07 Na scenie wszyscy finaliści obecnej edycji, oprócz kontuzjowanego Michała, który ogląda finał z widowni. Wracamy po przerwie!

d3dco1x

22.15 Na scenie Michał Piróg wita widownię. Kazadi zatrzasnęła się w garderobie? Michał żartował, Kazadi występuje przez publicznością You can dance z własną piosenką. "My robimy hałas"?

22.18 Patricia dziękuje Pirógowi za przedstawienie. Film z cyklu: Co robi tancerz, kiedy nie tańczy.

22.21 Finaliści za moment zaprezentują się w solówkach. Prezentacja nagrody: warsztatów w Broadway Dance Center i kieszonkowego w postaci 100 tysięcy złotych. Ostatnie słowo od jurorów.

d3dco1x

Dominik: Jurorzy we mnie nie wierzyli, chciałem pokazać, co potrafię. Mam nadzieję, że jesteście ze mnie dumni. W tańcu zawsze staram się być szczery.

Paulina Chciałabym się nauczyć hip hopu od najlepszych. W programie spróbowałam nowych technik i zdziwiłam się, co potrafi moje ciało.

22.27 Paulina tańczy solówkę do piosenki Beyonce "Halo". Na pytanie Kazadi odpowiada, że w Casablance zaczął się jej przełom. Tancerka pozdrawia fanów i prosi o głosy.

d3dco1x

22.30 Dominik zaczyna solówkę. Kazadi mówi, że solówki to specjalność Dominika, że nie ma litości we wzruszaniu publiczności. Wzdychają razem. Nikt nie tańczył tylu solówek, co właśnie Dominik. Tydzień z American Smooth najbardziej zapadł w pamięć Dominikowi. Chłopak związał włosy na prośbę Kingi Rusin. Kinga wyraźnie zadowolona. "Znalazłem swoją drogę, bo znalazłem swoją pasję" - podsumowuje Dominik. Tancerz pozdrawia mamę i tatę oraz ludzi, którzy go wspierają.

22.36 Paulina i Dominik czekają na głosy widzów. Już za chwilę poznamy zwycięzcę!

22.38 Na scenie Patryk Rybarski, znany z castingów. Prezentuje się w technice Pole Dance. Towarzyszy mu Kasia "Mila" Kordzińska z drugiej edycji programu. Agustin zachwycony. Kinga ma zatańczyć na rurze w kolejnej edycji. Za 11 minut koniec głosowania. Wracamy po przerwie!

22.55 ZWYCIĘZCĄ SZÓSTEJ EDYCJI YOU CAN DANCE ZOSTAŁ DOMINIK

Dominik płacze ze wzruszenia. Tym samym kończymy naszą relację. Dobranoc!

fot.newspix.pl

d3dco1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dco1x