Trwa ładowanie...

"Dom z papieru": Potwierdzono 4. sezon hitowego serialu Netfliksa

"Dom z papieru" dostanie 4. sezon. Zamówienie nowych odcinków hitu Netfliksa ogłoszono podczas przedpremierowego pokazu 3. sezonu w Madrycie.

Share
"Dom z papieru": Potwierdzono 4. sezon hitowego serialu Netfliksa
Źródło: Materiały prasowe
d196g7l

"Dom z papieru": Potwierdzono 4. sezon

Podczas pokazu przedpremierowego 3. sezonu "Domu z papieru" w Madrycie oficjalnie ogłoszono, że hiszpański oddział Netfliksa zamówił produkcję 4. części serialu. - Będą dalej wywracać świat do góry nogami - pisały po pokazie hiszpańskie media.

Przy okazji padło pytanie o szczegóły zamówionych nowych odcinków. Producenci od razu powiedzieli, że grupa serialowych rabusiów nie będzie przeprowadzać skoku na skalę międzynarodową i obiorą cel gdzieś w Hiszpanii. Ich zdaniem taki zabieg pozwoli w pełni ukazać emocjonalny wymiar języka hiszpańskiego. - Zawsze jest ktoś, kto chce, byśmy okradli np. Fort Knox, ale w tej chwili mamy inne plany - dodał Alex Pina.

"Dom z papieru": Wkrótce premiera 3. sezonu

19 lipca na platformie Netflix ukaże się 3. sezon serialu "Dom z papieru". Grupa złodziei po skoku na Narodową Mennicę Hiszpanii wyjechała na wakacje. Jednego z jej członków udało się policji aresztować. Profesor zbiera pozostałych i obmyślają plan odbicia przyjaciela oraz napadu na Bank Hiszpanii.

d196g7l

Podziel się opinią

Share
d196g7l
d196g7l