Trwa ładowanie...

Sąsiad podpalił dom bohaterki "Nasz nowy dom". Pani Beata zabrała głos

Pani Beata była bohaterką programu "Nasz nowy dom". Dom kobiety wyremontowała ekipa serialu, ale niestety radość z nowego miejsca do życia nie trwała długo. Po dwóch latach podpalił je sąsiad rodziny.
Share
Bohaterowie programu "Nasz nowy dom", których dotknęła tragedia
Bohaterowie programu "Nasz nowy dom", których dotknęła tragediaŹródło: Materiały prasowe, Fot: Piętka Mieszko
d2pbn16

"Nasz nowy dom" to program, który zyskał sporą popularność. Show jest prowadzone przez Katarzynę Dowbor i opiera się na pomocy rodzinom w potrzebie w remontowaniu domu.

Jedną z uczestniczek programu była pani Beata, która samotnie wychowywała dwójkę synów: 13-letniego Nikodema i 17-letniego Kacpra. Bohaterka nie miała łatwego życia. Jest po rozwodzie - zdecydowała się odejść od męża, który nadużywał alkoholu. - Nie chciałam, żeby dzieciaki słuchały krzyków i kłótni - wyznała w programie.

Kobieta nie posiadała się z radości, kiedy ujrzała swój nowy dom. Niestety to szczęście nie trwało zbyt długo. Po dwóch latach od programu jej dom spłonął. Co najważniejsze, żaden z domowników nie ucierpiał, ale doszczętnie spłonął cały dobytek rodziny. Okazało się, że podpalił go bliski znajomy rodziny. - Nigdy nie podejrzewałam, że zrobi coś takiego! Traktowałam go jak przyjaciela. Pomagał nam przy rąbaniu drewna, ufałam mu - mówiła w rozmowie z "Faktem".

d2pbn16

Pani Beata powoli odzyskuje wiarę w ludzi

- Wcześniej mieszkaliśmy w fatalnych warunkach. Dzieci były niezwykle szczęśliwe, że mają nowe miejsce do życia... Ale już mu wybaczyłam - opowiada. Po pożarze pani Beata załamała się i straciła wiarę w ludzi. Wkrótce jednak przekonała się, że są na tej planecie ludzie, którzy chętnie pomogli bohaterce programu "Nasz nowy dom".

- Ludzie bezinteresownie zadeklarowali swoją pomoc. Najpierw moja szefowa zaproponowała mi mieszkanie, później gmina pozwoliła nam zamieszkać w internacie. Burmistrz zorganizował zbiórkę pieniędzy na odbudowę domu. Nieznani mi ludzie wpłacili pieniądze. Moi sąsiedzi, dalsi, bliżsi chcieli pomóc - dodała pani Beata.

Dom udało się odbudować do surowego stanu. Teraz należy go wykończyć i wyposażyć. Bohaterka programu wydała już wszystkie oszczędności. - Wierzę jednak, że zdarzy się cud - tłumaczy.

d2pbn16

Zobacz także: Oni się zaszczepią. Gwiazdy nie mają wątpliwości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2pbn16

Podziel się opinią

Share
d2pbn16
d2pbn16