''Dom grozy'' z nowymi słynnymi bohaterami

''Dom grozy'' z nowymi słynnymi bohaterami

07.07.2015 00:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W trzecim sezonie serialu "Dom grozy" ("Penny Dreadful") będzie można obejrzeć przygody nowych literackich bohaterów.

Pomysłodawca projektu, John Logan, wyjawił, że w kolejnym sezonie do znanych już postaci dołączą kolejni bohaterowie o rodowodzie literackim. - To niezła zabawa wejść w umysł innego pisarza i wrzucić jego wspaniałych bohaterów do naszego świata - wyjawił Logan.

Przypomnijmy, że "Dom grozy" przedstawia losy postaci znanych z horrorów, m.in. doktora Frankensteina i Doriana Graya, a także ikoniczne postacie z powieści o Draculi. Akcja serialu, który doczekał się już dwóch sezonów, rozgrywa się w wiktoriańskim Londynie końca XIX wieku. W rolach głównych występują Timothy Dalton (Sir Malcolm Murray), Eva Green (Vanessa Ives) oraz Josh Hartnett (Ethan Chandler).

- W kolejnym sezonie część znanych bohaterów będzie musiała sobie poradzić bez swoich przyjaciół. Jak będą funkcjonować w świecie samodzielnie, budzi moje zainteresowanie. Jakie wydarzenie ponownie ich złączy? - dodaje Logan. - Trzeci sezon wprowadzi wiele zmian, co jest dla nas dobrą strategią. Opuścimy wiktoriański Londyn i zobaczymy trochę świata.

Trzeci sezon "Domu grozy" zadebiutuje w stacji Showtime w maju przyszłego roku. Będzie można wówczas zobaczyć dziewięć nowych odcinków.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także