Trwa ładowanie...

Dokąd wylecieli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Kręcą własny program!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wylecieli na plan własnego programu. Na czym będzie polegało ich show i czego się można spodziewać?

Dokąd wylecieli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Kręcą własny program!Źródło: Instagram.com
d4azsxb
d4azsxb

O tym, że Majdanowie dostaną własnym program, było wiadomo już od stycznia. Mówiło się, że para ma dostać własne reality show, zbliżone formatem do głośnego przed laty "Jestem jaki jestem" z udziałem Michała Wiśniewskiego. Majdanowie jednak nie zgodzili się wpuścić kamer do swojego domu i TVN zaproponował im co innego.

Jak się okazuje, program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana będzie przypominał nieco… "Azja Express", w którym zasłynęli zabawnymi powiedzonkami. Para wyleciała właśnie kręcić zdjęcia do show, które będzie polegało na wykonywaniu różnych zadać związanych z miejscem, do którego właśnie wylecieli. Jednak miejsce, do którego trafią wciąż jest owiane tajemnicą. Rozenek pochwaliła się jedynie zdjęciem z lotniska na Instagramie, które opatrzyła komentarzem "sekretny projekt". Na więcej szczegółów musimy więc jeszcze poczekać. Jesteście ciekawi show Majdanów?

Zobacz także: Rozenek: "Nie miałam ambicji, by być w show biznesie"

d4azsxb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4azsxb