Trwa ładowanie...
05-11-2010 15:08

Dodatkowe materiały z "Licencji na wychowanie" do obejrzenia w internecie!

Dodatkowe materiały z "Licencji na wychowanie" do obejrzenia w internecie!Źródło: AKPA
d39k7by
d39k7by

Firma A2 Multimedia ― we współpracy z ATM Grupą i TVP ― wyprodukowała specjalny format internetowy bazujący na postaciach i fabule z serialu „Licencja na wychowanie”, emitowanego na antenie TVP2.

Seria tzw. webisodów (od połączenia angielskich zwrotów web i episode) pozwala na poznanie osobistych odczuć i refleksji dzieci z rodzin Barańskich i Leszczyńskich. Młodzi bohaterowie wyrażają opinie o „metodach wychowawczych” stosowanych przez rodziców, prowokując tym samym swoje pokolenie do dyskusji na ten temat. „Licencja na wychowanie ― Przypadki” są emitowane na stronie www.licencja.tivi.pl od 27 października.

Idea serialowych webisodów polega na tworzeniu dodatkowych, nie emitowanych w telewizji form bazujących na bohaterach i akcji z telewizyjnych produkcji. Taka formuła pozwala na kreowanie społeczności skupionych wokół danego tytułu i rozszerzenie targetu o młodych internautów. Internetowych odpowiedników doczekały się m.in. amerykańskie produkcje takie jak „Chirurdzy”, „Dexter”, „Lost” czy „Gotowe na wszystko”.

„Licencja na wychowanie” to pierwszy polski serial, z którym - równolegle do emisji w TVP - powiązano webisody .Odcinki udostępniono na - posiadającej także funkcje portalu społecznościowego - platformie telewizyjnej Tivi.pl, na której już dziś można oglądać internetowe produkcje A2 Multimedia, m.in. „Bee like Avril Lavigne”, „Klatka.B”, „Pitu, Pitu”, „Pomydleni”, „N1ckola”, „Blog obok”, „Waga”, „Nie-zła mama” i „Akademiki”.

d39k7by

„Seriale internetowe zyskują coraz większą popularność w kraju i zagranicą, szczególnie wśród młodzieży. Dlatego też uznaliśmy, że warto rozwinąć wątki dotyczące młodszego pokolenia naszych serialowych rodzin właśnie w Internecie.

Wierzymy, że „Licencja na wychowanie - Przypadki” powtórzy sukces poprzednich produkcji A2 Multimedia i z niecierpliwością czekamy na komentarze internautów pod kolejnymi odcinkami” - powiedział Marcin Męczkowski, Członek Zarządu A2 Multimedia.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d39k7by
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39k7by