Miszczak ją ubóstwia. Doda właśnie dostała swoje nowe reality show

Doda dostała nowy program w Polsacie
Doda dostała nowy program w Polsacie
Źródło zdjęć: © KAPiF | (c) by KAPiF

08.06.2023 19:46, aktual.: 08.06.2023 19:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda przeżywa swoje drugie telewizyjne pięć minut. I nic nie wskazuje na to, żeby miała za szybko zniknąć ze szklanych ekranów. Wprost przeciwnie. W kolejce na emisję czeka kolejne reality show z jej udziałem. Poznajcie szczegóły.

Choć muzyczna kariera Dody zaczęła się w 2000 r., to o kontrowersyjnej wokalistce i jej zespole dowiedzieliśmy się dopiero dwa lata później. To właśnie wtedy Dorota Rabczewska dołączyła do 2. edycji "Baru". 18-letnia wówczas piosenkarka od razu zapadła widzom w pamięć. Nikt nie ubierał się bardziej wyzywająco i nie pokazywał na ekranie więcej nagiego ciała niż ona. Bez żadnego wstydu i skrupułów opowiadała przed kamerami o swoich seksualnych przygodach. Nigdy nie przejmowała się krytyką, a cięty język nastolatki wywoływał oburzenie wśród widzów zasiadających przed telewizorami.

Choć dzisiaj już nikogo nie dziwi zachowanie Dody, to jeszcze kilkanaście lat temu jej postawa wzbudzała skrajne emocje. W 2002 r. frywolna dziewczyna była bez wątpienia największą atrakcją polsatowskiego reality show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po udziale w programie jej kariera rozwinęła się na dobre. Co warto zaznaczyć, nie tylko ta sceniczna. Doda raz po raz chętnie flirtowała z telewizją. Wystarczy choćby wspomnieć, że występowała w takich programach, jak "Shibuya", "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Tylko nas dwoje" i "Jazda z Dodą", a ostatnio szukała męża w "Doda. 12 kroków do miłości".

I choć swego czasu piosenkarkę można było zobaczyć na antenach różnych telewizji, od roku wierna jest głównie Polsatowi. I to właśnie ta stacja, z Edwardem Miszczakiem na czele, chce wycisnąć z niej jak najwięcej. Jak donosi Pomponik, do jesiennej ramówki trafi bowiem kolejne reality show z udziałem Dody.

W "Doda. Dream Show" widzowie mają zobaczyć, jak ich idolka przygotowuje się do wielkich koncertów. Kamery mają jej towarzyszyć aż przez cztery miesiące (zdjęcia ruszają już w czerwcu br.), podczas których będziemy świadkami prób występów wokalistki i tego, jak podczas tak gorącego czasu, jakim jest letnie koncertowanie, wygląda jej życie.

- Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show - wyjawił Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu, w rozmowie z Pomponikiem.

"Doda. Dream Show" będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków. Będziecie oglądać?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat kontrowersje wokół "Małej syrenki", rozprawiamy o strajku scenarzystów i filmach dokumentalnych oraz zdradzamy, jakich letnich premier kinowych nie możemy się doczekać. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (60)
Zobacz także