RozrywkaDoda ocenia szanse Krystiana Ochmana. "Eurowizji nie da się przewidzieć"

Doda ocenia szanse Krystiana Ochmana. "Eurowizji nie da się przewidzieć"

Doda ocenia szanse Ochmana na Eurowizji
Doda ocenia szanse Ochmana na Eurowizji
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

22.04.2022 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda czuje się na estradzie jak ryba w wodzie i umie zrobić show jak mało kto. Sama jest ogromną fanką muzycznych widowisk, szczególnie Eurowizji. W związku z tym merytorycznym okiem oceniła szanse naszego reprezentanta. Co sądzi o starcie Krystiana Ochmana w konkursie?

Konkurs Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. To szczególnie dla fanów tego międzynarodowego widowiska czas, w którym emocje biorą górę. Tuż przed eliminacjami tradycyjnie ruszają spekulacje, jakie mamy szanse w porównaniu z reprezentantami poszczególnych krajów.

Szanse na zwycięstwo oceniają często reprezentanci Polski z poprzednich konkursów, często dzieląc się swoim doświadczeniem, albo ci, którzy mieli nawet zamiar wystąpić na Eurowizji, ale komisja nie wybrała ich w preselekcjach. Głośno niedawno było o tym, że taką chęć wyraziła Doda. Prasa rozpisywała się nawet, że złożyła swoje zgłoszenie w siedzibie TVP. Piosenkarka w ostatnim wywiadzie przyznała, że rzeczywiście była niedawno na spotkaniu w siedzibie telewizji, ale… w zupełnie innej sprawie, rozwiewając wszelkie domysły.

Niemniej osobiście jest wielką fanką Eurowizji i chętnie ogląda kolejne konkursy. Jak przyznała w rozmowie z Pomponikiem, zawsze gorąco kibicuje rodzimym reprezentantom, zachęcając widzów do oddawania głosów. W obliczu ostatnich wydarzeń nie miała jednak najlepszego zdania o muzycznym widowisku. Podkreślała w mediach społecznościowych, że konkurs z roku na rok staje się coraz bardziej polityczny, a w tym jego organizacja nie ma większego sensu, bo… i tak najprawdopodobniej wygra Ukraina. Teraz jednak zmieniła podejście.

– Po tym, jak wygraliśmy miss świata, swoją drogą to dziwne, że odbiło się tak małym echem, a to największy sukces od czasów Kręglickiej, pomyślałam, że skoro są to konkursy polityczne, to może zdarzy się tak, że dadzą temu Krystianowi wygrać. Będą głosować na Polskę, bo jesteśmy najbardziej wspierającym krajem, najbardziej pomagamy Ukrainie (…) może tak będą chcieli nas wyróżnić, że nas nagrodzą – dywagowała w wywiadzie.

Potrafiła jednak oderwać się od polityki i ocenić szanse Krystiana Ochmana bardziej merytorycznie. Chociaż wokalista może pochwalić się niezwykłym głosem i imponującymi umiejętnościami, a piosenka jest interesująca, to Doda ma trochę obaw, jak poradzi sobie w konkursie.

- Nie wiem, czy to jest utwór i show, który mógłby wygrać – przyznała szczerze. - Przede wszystkim nie jest to mój styl, ale oczywiście będę mu bardzo kibicować (…) Ale Eurowizji nie przewidzisz, nigdy nie wiadomo – dodała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także