Doda mówi o nowym reality show. "Ma ściągnąć też hejterów"

Doda dostanie nowe reality show
Doda dostanie nowe reality show
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBS

10.02.2023 22:06, aktual.: 11.02.2023 08:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przejście Edwarda Miszczaka do Polsatu zrodziło pytania o przyszłość Dody w tej stacji. Wiadomo, że ta dwójka nie miała najlepszych relacji. Okazuje się jednak, że piosenkarka będzie mieć nowy reality show.

Przed laty Doda i Agnieszka Woźniak-Starak ostro się pokłóciły. Między celebrytkami miało dojść nawet do szarpaniny na jednej z imprez. Wtedy Edward Miszczak stanął po stronie Woźniak-Starak, a Doda stała się w TVN persona non grata. Teraz Miszczak przeszedł do Polsatu, gdzie Doda często się pojawia. Daje koncerty, a nawet miała swoje własne reality show "12 kroków do miłości".

Wielu zastanawiało się, jak będzie wyglądać przyszłość Dody w Polsacie. Okazuje się, że dawne niesnaski zostały zażegnane, a piosenkarka dostanie nowy program.

W rozmowie z Plotkiem Doda powiedziała: - Mamy naprawdę bardzo kreatywną grupę powołaną i staramy się wymyślić coś, co będzie spektakularne i coś, co ściągnie przed telewizory nie tylko moich fanów, ale również moich hejterów, którzy robią największe w komentarzach zasięgi i obroty. Każdy, kto się zna na biznesie, o tym wie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zapytana, o co przed laty pokłóciła się z Agnieszką Woźniak-Starak, odpowiedziała:

- Nas nic nie poróżniło, nigdy. Sytuacja wyglądała i wygląda, jak wygląda. Natomiast mamy nowego dyrektora w Polsacie - pokreśla Doda.

- Polsat jest moją stacją, w której czuję się jak w domu, zaopiekowana. Najważniejsze dla nas jest dobro naszych widzów i najfajniejsze projekty, które są przed nami. Dobrze, że patrzymy w jednym kierunku i się nie rozmijamy - zapewnia piosenkarka.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o masakrowaniu "Znachora", najgorszych filmach na walentynki i polskich erotykach, które podbijają świat (a nie powinny). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także