Trwa ładowanie...

Ryszard Kotys nie odchodzi z serialu. Dobre informacje dla fanów "Świata według Kiepskich"

Ostatnio sporo mówiło się o niepokojącym stanie zdrowia Ryszarda Kotysa. Producenci uspokajają. Uwielbiany przez widzów Paździoch nie schodzi z ekranów.

Share
Ryszard Kotys nie odchodzi z serialu. Dobre informacje dla fanów "Świata według Kiepskich"
Źródło: PAP, fot: Barbara Ostrowska
dqc0e0s

Do niedawna mówiło się, że w kultowym serialu Polsatu "Świat według Kiepskich" prawdopodobnie zabraknie jednej z najważniejszych postaci. Media grzmiały, że stan zdrowia Ryszarda Kotysa niestety znacząco się pogorszył. Pierwsze niepokojące informacje pojawiły się już w 2018 r. 87-letni aktor przeszedł ciężkie zapalenie płuc.

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard Kotys miał zagrać Ferdka w "Świecie według Kiepskich"

W maju tego roku pojawiła się natomiast informacja, że żona Ryszarda Kotysa musiała zatrudnić opiekunkę, ponieważ aktor nie był w stanie wykonywać codziennych obowiązków.

dqc0e0s

Teraz producenci "Świata według Kiepskich" zabrali głos w sprawie rzekomego odejścia aktora z produkcji serialu.

- Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie i nie odchodzi z serialu - uspokaja ekipa polsatowskiego hitu w "Rewii".

Ryszard Kotys gra Mariana Paździocha od 1999 r., czyli od pierwszego odcinka "Świata według Kiepskich". Przez 20 lat emisji sitcomu zdobył wiele fanów, podobnie jak pozostali bohaterowie - Ferdynand Kiepski czy Arnold Boczek.

Mówiono, że miejsce Mariana Paździocha zajmie syn, Janusz Paździoch, którego gra Sławomir Szczęśniak. Jednak wszystko wskazuje na to, że obsada serialu pozostaje bez zmian.

dqc0e0s

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqc0e0s
dqc0e0s