Dobra wiadomość dla widzów "Rolnik szuka żony". TVP wyemituje w święta odcinek specjalny

Klaudia z "Rolnik szuka żony"
Klaudia z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Basia Żelazko

12.12.2022 12:50, aktual.: 12.12.2022 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż 9. sezon "Rolnik szuka żony" już się skończył, widzowie nie muszą jeszcze rozstawać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Spotkają się z nimi raz jeszcze w wyjątkowym świątecznym czasie. Wiemy, kiedy dokładnie.

Ostatni sezon "Rolnik szuka żony" był naprawdę udany, wręcz rekordowy. W ostatnim odcinku aż cztery osoby mówiły o tym, że odnalazły szczęście w programie. Jeden z rolników nawet się zaręczył. Przypomnijmy to radosne zakończenie.

Michał, najmłodszy z uczestników 9. edycji, zaręczył się z Adą. Tomek po zmianie decyzji ostatecznie jest z Kasią. Starszy Tomasz wybrał Justynę i oboje podczas finałowego odcinka planowali wspólną przyszłość. Klaudia wybrała Walentyna i oboje są zakochani w sobie po uszy.

Śledzimy wszystkich uczestników "Rolnik szuka żony" w social mediach i wiemy, że te związki przetrwały do dziś. Teraz ulubieńcy widzów znowu wystąpią w telewizji w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" - kto wystąpi?

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" to już tradycja TVP. Przez ostatnie lata rolnicy z różnych edycji spotykali się w studio, dekorowali choinkę, śpiewali kolędy, opowiadali o swoich związkach i planach na przyszłość. Gdy przyszła pandemia, zmieniła się formuła. Nie było grupowych spotkań w studio, zamiast tego Marta Manowska odwiedzała wybrane pary w ich domach.

Dowiedzieliśmy się, że w tym roku wystąpią pary z tej edycji! Co z lubianymi rolnikami z poprzednich sezonów? Mają zostać wyemitowane ich nagrania, które przygotowali sami na potrzeby tego odcinka.

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" - kiedy w telewizji?

Jak udało nam się dowiedzieć, specjalny odcinek świąteczny "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany 25 grudnia o godz. 20:20. Ponownie to Marta Manowska wyrusza w podróż. Ile będzie par? Możemy zdradzić, że pięć: cztery, które znamy z programu i piąta, która powstała dzięki nagraniu finałowego odcinka... Czekacie?

"Rolnik szuka żony" - casting do nowej edycji

Tymczasem trwa nabór chętnych rolniczek i rolników do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony". Na zgłoszenia firma producencka czeka do końca lutego 2023 roku.

Obraz
© FB
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także