Trwa ładowanie...
16-05-2012 17:09

"Do dzwonka Cafe": Powstanie spin-off serialu "Do dzwonka"

"Do dzwonka Cafe": Powstanie spin-off serialu "Do dzwonka"Źródło: Disney Channel
d2yq573

Firma The Walt Disney Company Polska zleci realizację spin-off’u przebojowej produkcji Disney Channel *"Do Dzwonka". Serial będzie nosił tytuł "Do dzwonka Cafe", a jego premiera planowana jest na listopad 2012 r.*

"Do dzwonka Cafe" jest serialem komediowym i będzie się składać z 15 dziesięciominutowych odcinków. Całość akcji ma się rozgrywać w kawiarni, prowadzonej przez grupkę szkolnych przyjaciół. Każdy odcinek poświęcony będzie nowej sytuacji, w której będą musieli odnaleźć się głównie bohaterowie. W serialu planowane są również występy znanych gwiazd, które będą odwiedzać serialową kawiarnię.

Scenarzystą serialu "Do dzwonka Cafe" ponownie został Grant Cathro, zwycięzca brytyjskiej nagrody BAFTA za najlepszy scenariusz telewizyjny. Za reżyserię po raz kolejny odpowiada Tomasz Szafrański, jeden z najlepszych polskich reżyserów filmowych i telewizyjnych i zwycięzca prestiżowych nagród międzynarodowych, w tym za najlepszy film na festiwalu Slamdance.

d2yq573

W rolach głównych wystąpią: Agnieszka Doczyńska jako Domi, Magdalena Osińska jako Natka, Julia Chatys jako Martyna, Justyna Bojczuk jako Beatka, Wojtek Rotowski jako Mati, Piotr Janusz jako Konrad oraz Jakub Nowak jako Tadzio. Producentem serialu jest Walt Disney Television.

- Po wielkim sukcesie "Do dzwonka" postanowiliśmy przenieść popularne i uwielbiane przez naszych widzów postaci z korytarza szkolnego do kawiarni, gdzie spędzają wolny czas. Otwiera to przed nami nowe możliwości scenariuszowo – realizacyjne. Na naszych bohaterów czekają szalone przygody i komiczne sytuacje, które z pewnością przypadną do gustu naszym widzom. Przygotowaliśmy też wiele niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W "Do dzwonka Cafe" nie zabraknie muzyki, tańca, dobrego humoru, a przede wszystkim prawdziwej przyjaźni między głównymi bohaterami" – mówi Kate Morton, producent wykonawczy serialu i dyrektor programowy kanałów Disneya na Europę Środkową i Wschodnią.

- Disney posiada ogromne doświadczenie w wyławianiu talentów jak i rozwijaniu rodzimych produkcji, doświadczenie to wykorzystaliśmy z olbrzymim powodzeniem w Polsce. Z pomocą niezwykle utalentowanych młodych aktorów, reżysera Tomasza Szafrańskiego oraz całej ekipy udało nam się doskonale trafić w gusta naszych widzów. Dowodem tego są świetne wyniki oglądalności serialu "Do dzwonka", który niezmiennie utrzymuje się w pierwszej piątce najbardziej popularnych programów Disney Channel. Nie możemy więc zawieść tak szerokiej widowni, dlatego ruszamy z dalszymi przygodami uwielbianych bohaterów ze szkolnego korytarza w spin-off’ie "Do dzwonka Cafe". Będzie to już trzecia odsłona ich przygód! - mówi Maciej Bral, Vice President and General Manager Disney Channels CEE.

Serial "Do dzwonka" wszedł na antenę w listopadzie 2010 roku i natychmiast odniósł olbrzymi sukces. Od początku emisji serial utrzymuje się w piątce najlepszych programów Disney Channel.

Od lutego tego roku pierwszy sezon "Do dzwonka" można oglądać za darmo na stronie www.disney.pl.

d2yq573
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yq573