Trwa ładowanie...
d19eyra

"Długo się wahałem, czy chcę żyć". Bolesne wyznanie Michała Czerneckiego

Przeszłość Michała Czerneckiego nie zawsze była usłana różami. - Wydawało mi się, że szybko umrę, tak jak mój ojciec - powiedział. Aktor wyznał też, że dwukrotnie chciał odebrać sobie życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Czernecki wcielił się w postać prezesa Kurskiego
Michał Czernecki wcielił się w postać prezesa Kurskiego (East News)
d19eyra

W jednym z ostatnich wywiadów Michał Czernecki przyznaje się do tego, że ma za sobą dwie próby samobójcze.

- Niczego od życia nie oczekiwałem, wydawało mi się, że szybko umrę, tak jak mój ojciec. Miałem ciężkie przejścia, dwie próby samobójcze. Długo się wahałem, czy w ogóle chcę żyć. Ani się w to życie nie angażowałem, ani z niego nie rezygnowałem, to było jakieś trwanie. Dopiero ostatnich kilka lat jest inne. Zdecydowałem, że jednak chcę tu zostać, że to nie jest przypadkowe. (...) Za pierwszym razem prawie się udało. Długo mnie to męczyło i żeby się od tego uwolnić, jakoś to sobie ułożyć, spisałem to wszystko.

   Youtube.com
(Youtube.com)

Aktor rozpoczął karierę 18 lat temu, gdy po raz pierwszy pojawił się na planie serialu "M jak miłość”. Wytrwała praca i talent pomogły mu zagrać u takich reżyserów jak Xavery Żuławski czy Jan Komasa. Momentem przełomowym natomiast okazało się grywanie w serialach, które oprócz stabilności finansowej gwarantowały rozpoznawalność. Widzowie pokochali go za rolę Jacka Kurskiego w "Uchu Prezesa".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d19eyra

Podziel się opinią

Share
d19eyra
d19eyra