Trwa ładowanie...

Dlaczego Gołota boi się dotykać kobiet?

Dlaczego Gołota boi się dotykać kobiet?Źródło: AKPA
d3r35zz
d3r35zz

[

]( http://www.fakt.pl )

Na ringu pokonał wielu przeciwników nie szczędząc im mocnych ciosów. Jego nazwisko wzbudzało postrach w bokserskim świecie. Wszystko się jednak zmieniło, gdy Andrzej Gołota (42 l.) zamienił ring na parkiet.

Nieposkromiony sportowiec nagle pokazał swoją drugą, nikomu nieznaną, nieśmiałą twarz. Jak dowiedział się Fakt, bokser wstydzi się... dotykać swojej tanecznej partnerki.

d3r35zz

To dwa całkowicie inne światy – bokserski ring i parkiet. Nic więc dziwnego, że Gołocie trudno jest odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Mimo że zgodził się na udział w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”, pierwsze taneczne kroki sprawiły mu dużą trudność. I nie chodzi tu wcale o brak słuchu tylko o... wstyd.

Nauczycielka boksera, Magdalena Soszyńska–Michno (27 l.) ma niezły orzech do zgryzienia, bo jak tu przełamać paraliżujące skrępowanie tak wielkiego mężczyzny. Do tej pory Andrzej miał do czynienia tylko z facetami, to ich przecież okładał w ringu. Teraz ma przed sobą delikatną i do tego obcą kobietę. Kto by jednak pomyślał, że Gołota będzie bał się dotknąć tancerki.

Jak udało nam się dowiedzieć za każdym razem, gdy Andrzej ma złapać swoją mentorkę za udo, pupę, wstydliwie spuszcza oczy i zabiera rękę. A gdy przychodzi do wspólnego namiętnego kręcenia biodrami, Andrzej ze wstydu prawie zapada się pod ziemię

Na szczęście dla niego Magda ma już doświadczenie z takimi osiłkami. W 7. edycji tanecznego show w ręce pięknej tancerki trafił Mariusz Pudzianowski (33 l.), Doprowadziła go do samego finału!

d3r35zz

Pewnie dlatego też Soszyńska nie załamuje rąk. Konsekwentnie przełamuje kolejne pokłady wstydu boksera, tłumacząc, że musi wyzbyć się wszelkich zahamowań.

Biedny Gołota najwyraźniej czuje się w nowej roli jak słoń w składzie porcelany, bo poza wstydem, sportowiec boi się jeszcze, że gdy zbyt mocno złapie swoją partnerkę, może ją niechcący uszkodzić.

– Gołota ma na parkiecie tak zbolała minę, że wydaje się, jakby w każdej chwili chciał uciec – mówi Faktowi osoba z produkcji show. Czy tancerce uda się ostatecznie przełamać strach boksera? Tego dowiemy się już na początku września, podczas 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”.

d3r35zz

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Jarosław Kret uciekł od rodziny?

d3r35zz

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r35zz