Trwa ładowanie...

Discovery Channel wytacza swoje najcięższe działa na Mistrzostwa Europy EURO 2012

Share
Discovery Channel wytacza swoje najcięższe działa na Mistrzostwa Europy EURO 2012
Źródło: Discovery Channel
d32lle8

Mistrzostwa Europy EURO 2012 zbliżają się wielkimi krokami. W tym wypełnionym sportowymi emocjami okresie, Discovery Channel wystawi do boju swoich najmocniejszych zawodników – „Discovery Channel Dream Team - Jamiego Hydemana i Adama Savage’a (Prawda czy fałsz - pogromcy mitów), Beara Gryllsa (Szkoła przetrwania), Jeremiego Wade’a (Rzeczne potwory) i Mike’a Brewera (Fani czterech kółek). Ku zadowoleniu swoich wiernych fanów „Discovery Channel Dream Team” będzie się pojawiać na Discovery Channel przez cały miesiąc, od poniedziałku do niedzieli, o godz. 17.00 i 23.00.

Ponad milion kibiców obejrzy mecze z trybun stadionów. Pozostali skorzystają z transmisji na żywo. O zapewnienie atrakcji dla tych, którzy będą śledzić piłkarskie rozgrywki przed telewizorami, zadba Discovery Channel, który przygotował dla swoich widzów specjalną ramówkę. Wystawia drużynę, której nie powstydziłaby się żadna reprezentacja narodowa. Kapitanem zespołu jest Bear Grylls, znany zjadacz pająków i wszelakiego ruchomego źródła białka. Jest wytrzymały i wie, jak radzić sobie w każdej sytuacji. W obronie dzielnie wspierają go Jamie Hydeman oraz Adama Savage - przez napastników innych drużyn nazywani „Pogromcami mitów”, co jest wyrazem uznania dla ich pomysłowych i zaskakujących zagrywek. W środku pola niepodzielnie rządzi Mike Brewer. Smykałka do interesu czyni z niego zawodnika nie do przejścia. Wreszcie w ataku bryluje Jeremy Wade. Dla tego miłośnika wędkarstwa nie ma piłki nie do „wyhaczenia”.

Discovery Channel Dream Team, czyli najbardziej znani bohaterowie kanału wypełnią przerwy między meczami swoimi najciekawszymi propozycjami. Programy z udziałem ulubionych bohaterów Discovery Channel będzie można oglądać codziennie przed emisją meczów o godz. 17.00 i po footballowym szaleństwie o godz. 23.00. Discovery Channel wyemituje też cykl „Za kulisami Mistrzostw Europy”. Każdy z dziesięciu 15-minutowych programów będzie przybliżał widzom skomplikowany proces przygotowań do EURO. Budowa stadionów, infrastruktura, logistyka, bezpieczeństwo – Mistrzostwa Europy, to nie tylko wzbudzająca ogromne emocje rozrywka, ale także kosztowne i wielowymiarowe przedsięwzięcie logistyczne. W celu pokazania pełnego spektrum działań przygotowawczych, reżyser programu, Andrzej Słodkowski, zabierze widzów w podróż po Polsce i Ukrainie. Pokaże piękne stadiony w Gdańsku, czy Doniecku i zaznajomi z wyjątkowością ich konstrukcji. W trakcie mistrzostw, codziennie o godz. 20.15 Discovery Channel wyemituje dodatkowo specjalną
edycję kultowego programu „Jak to jest zrobione” – „Jak to jest zrobione – wszystko o sporcie”, z którego będzie można dowiedzieć się o tym jak powstają przedmioty dzięki którym uprawianie sportu jest możliwe.

d32lle8

Ciesz się EURO 2012 z „Discovery Channel Dream Team” i specjalną ramówka na Discovery Channel, już od 8 czerwca!

(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)
(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d32lle8

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d32lle8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32lle8
d32lle8