Trwa ładowanie...
d2oqg0u

Disco polo zalewa TVP. Kurski nie daje za wygraną

Telewizja Polska pracuje nad kolejnym po "Rolnik szuka żony" programem promującym życie na wsi. O czym będzie "Discopoland"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Disco polo zalewa TVP. Kurski nie daje za wygraną
(AKPA)
d2oqg0u

Telewizja Polska od jakiegoś czasu robi wszystko, aby przypomnieć widzom, jak popularne było disco polo w latach 90. Wystarczy choćby wspomnieć, że na ostatnim organizowanym przez Dwójkę w 2016 roku Sylwestrze w Zakopanem na jednej scenie można było zobaczyć gwiazdy estrady, a wśród nich Zenka Martyniuka - wokalistę zespołu Akcent, znanego m.in. z takich przebojów jak "Przez twe oczy zielone" czy "Życie to są chwile". Szybko okazało się, że TVP nie zamierza na tym poprzestać. Już 25 czerwca na antenie Dwójki zobaczymy transmisję z widowiska muzycznego "25 lat disco polo w Polsce", którego współorganizatorem jest oczywiście Telewizja Polska. Na tym jednak nie koniec!

Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, TVP2 pracuje obecnie nad stworzeniem własnego formatu o roboczym tytule "Discopoland". W programie widzowie mieliby zobaczyć m.in. relacje z klubów i koncertów disco polo. Nie ma być to jednak audycja czysto rozrywkowa. Jak zapewnia stacja, "Discopoland" ma mieć aspekt socjologiczno-dokumentalny, a nawet być misyjny. Jak to możliwe? Otóż program ma promować, podobnie jak "Rolnik szuka żony", życie na wsi i w mniejszych miejscowościach. Show może trafić do najbliższej wiosennej ramówki Dwójki. Szykuje się hit? Będziecie oglądać?

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d2oqg0u

Zobacz także: Przy czym Polacy tańczą na imprezie sylwestrowej?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2oqg0u

Podziel się opinią

Share
d2oqg0u
d2oqg0u