Trwa ładowanie...

Disco polo zalewa TVP. Kurski nie daje za wygraną

Telewizja Polska pracuje nad kolejnym po "Rolnik szuka żony" programem promującym życie na wsi. O czym będzie "Discopoland"?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Disco polo zalewa TVP. Kurski nie daje za wygraną
Źródło: AKPA
d3zrh0y

Telewizja Polska od jakiegoś czasu robi wszystko, aby przypomnieć widzom, jak popularne było disco polo w latach 90. Wystarczy choćby wspomnieć, że na ostatnim organizowanym przez Dwójkę w 2016 roku Sylwestrze w Zakopanem na jednej scenie można było zobaczyć gwiazdy estrady, a wśród nich Zenka Martyniuka - wokalistę zespołu Akcent, znanego m.in. z takich przebojów jak "Przez twe oczy zielone" czy "Życie to są chwile". Szybko okazało się, że TVP nie zamierza na tym poprzestać. Już 25 czerwca na antenie Dwójki zobaczymy transmisję z widowiska muzycznego "25 lat disco polo w Polsce", którego współorganizatorem jest oczywiście Telewizja Polska. Na tym jednak nie koniec!

Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, TVP2 pracuje obecnie nad stworzeniem własnego formatu o roboczym tytule "Discopoland". W programie widzowie mieliby zobaczyć m.in. relacje z klubów i koncertów disco polo. Nie ma być to jednak audycja czysto rozrywkowa. Jak zapewnia stacja, "Discopoland" ma mieć aspekt socjologiczno-dokumentalny, a nawet być misyjny. Jak to możliwe? Otóż program ma promować, podobnie jak "Rolnik szuka żony", życie na wsi i w mniejszych miejscowościach. Show może trafić do najbliższej wiosennej ramówki Dwójki. Szykuje się hit? Będziecie oglądać?

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Zobacz także: Przy czym Polacy tańczą na imprezie sylwestrowej?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zrh0y

Podziel się opinią

Share
d3zrh0y
d3zrh0y