Trwa ładowanie...
do2on0b

Diana Krall na koncercie w Warszawie!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diana Krall na koncercie w Warszawie!
(ons.pl)
do2on0b

Nagrodzona pięcioma nagrodami Grammy jazzowa pianistka i wokalistka Diana Krall to jedna z najbardziej utalentowanych i spełnionych osobowości we współczesnym świecie muzycznym. Jest niezwykle szanowaną artystką, ma na swoim koncie liczne sukcesy zarówno na scenie jak i w studiu nagraniowym. Może być producentką nowego albumu Barbary Streisand, aranżerką i muzycznym dyrektorem projektu Paula McCartney'a albo wyruszyć w trasę z Neilem Youngiem. W ciągu ostatnich 30 lat Krall sprzedała więcej albumów płytowych niż jakakolwiek inna jazzowa artystka, co pozwoliło jej osiągnąć status jednej z najbardziej ulubionych artystek swego pokolenia. Jej albumy dziewięciokrotnie osiągały złoto, trzy razy platynę i siedem razy wielokrotną platynę. Diana Krall jest prawdziwą potęgą muzyczną.

KUP BILET NA KONCERT

Diana Krall zagra w Polsce w ramach promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej Wallflower. Nagrywając nowy album, Krall świadomie postanowiła powierzyć produkcję muzyczną w ręce nagrodzonego 16-krotnie statuetką Grammy - Davida Fostera. Na albumie znalazły się piosenki pochodzące z lat 60. jak i współczesne, ukazujące niezwykły talent wokalistki. Na trackliście znajdziemy więc popularne, klasyczne przeboje takie jak "California Dreaming" z repertuaru The Mamas and the Papas czy "Desperado" zespołu Eagles oraz ulubione utwory muzycznych bohaterów Krall: Boba Dylana ("Wallflower") i Eltona Johna ("Sorry Seems To Be The Hardest Word"). Album zawiera także nowsze kompozycje jak "Don't Dream It's Over" zespołu Crowded House i wspaniałą nową kompozycję Paula McCartney'a ("If I Take You Home Tonight"). Dzięki nowemu podejściu i zespołowemu wysiłkowi najnowszy album ukazuje Krall w zupełnie nowym świetle.

do2on0b

Album Wallflower Diany Krall dostępny jest w kilku wersjach: wersja podstawowa 1CD, wersja International 1CD, wersja Deluxe z 4 dodatkowymi nagraniami 1CD oraz podwójny vinyl 2LP.

* Bilety w cenach 199 pln - 379 pln*

KUP BILET NA KONCERT

(fot. ons.pl)
Podziel się
do2on0b

Podziel się opinią

Share

do2on0b

do2on0b