Diagnoza: Koniec serialu. Nie będzie prac nad piątym sezonem

Diagnoza: Koniec serialu. Nie będzie prac nad piątym sezonem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Materiały prasowe

30.04.2019 20:33, aktual.: 30.04.2019 21:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serial "Diagnoza" zakończy się na czwartym sezonie. Potwierdzili to producenci. Oznacza to, że ostatni odcinek produkcji będzie wyemitowany na antenie TVN 21 maja.

Diagnoza: Koniec serialu

Stacja TVN potwierdziła, że serial zakończy się po czwartym sezonie. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 21 maja. Telewizja dodaje, że taki był plan producentów. - Zgodnie z założeniami produkcyjnymi, czwarty sezon będzie kończył serię - powiedziała press.pl Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN.

Aktorzy po raz ostatni spotkali się na planie 30 kwietnia. - “Wielokrotnie w tym składzie przyjeżdżałyśmy do pracy przed resztą ekipy, na długo przed wschodem słońca. Bywały tygodnie, kiedy spędzałyśmy ze sobą więcej czasu niż z bliskimi. Dziękuję Wam za każdą wspólną chwilę, za Waszą serdeczność, wyrozumiałość, zrozumienie. Za to, że w najtrudniejszych momentach potrafiłyśmy śmiać się razem i podnosić na duchu. Za Wasz profesjonalizm! Cała ekipa “Diagnozy” to wyjątkowi, cudni ludzie. Będę tęsknić za Wszystkimi - czytamy na Instagramie Mai Ostaszewskiej pod zdjęciem z koleżankami z planu zdjęciowego.

W "Diagnozie" występowali również m.in. Maciej Zakościelny, Maciej Stuhr, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, Danuta Stenka i Jan Englert. Serial został nagrodzony Telekamerą "Tele Tygodnia" 2018 w kategorii Serial, a także uzyskał nominację do Orłów w kategorii Najlepszy filmowy serial fabularny za 2017 rok. Produkcja była emitowana w ukraińskiej telewizji.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że z sezonu na sezon oglądalnośc "Diagnozy" spadała. Odcinki czwartego sezonu oglądało średnio 1,5 mln osób, podczas gdy pierwsze epizody śledziło ponad 2,2 mln widzów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także