Qaqwqwrqw

Diagnoza 3 - doskonała wiadomość dla fanów serialu. Do obsady dołącza Mateusz Kościukiewicz

"Diagnoza" od pierwszego odcinka zyskała dużą grupę telewidzów. Zainteresowanie produkcją TVN jest tak duże, że jesienią wystartuje kolejny sezon serialu. Z kilkoma zmianami. Oto, kto dołączy do serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
15 maja został wyemitowany finałowy odcinek drugiego sezonu "Diagnozy"
15 maja został wyemitowany finałowy odcinek drugiego sezonu "Diagnozy" (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Diagnoza 3 - trzymanie w napięciu
Z pewnością do sukcesu produkcji przyczyniły się kryminalno-medyczne historie, które momentami mroziły krew w żyłach. Niedopowiedzenia, dynamiczna zmiana akcji i tajemniczy bohaterowie wciągały widzów, którzy co tydzień zasiadali przed telewizorami.

Diagnoza 3 - kiedy nowy sezon?
Prace nad kolejnym sezonem serialu ruszyły pod koniec maja i potrwają aż do września. Efekty widzowie będą mogli zobaczyć w jesiennej ramówce TVN.

Zobacz też: Maja Ostaszewska o atmosferze na planie "Diagnozy"

Qaqwqwrqw

Diagnoza 3 - kto dołączy do obsady?
W końcowych odcinkach drugiego sezonu pojawiła się Danuta Stenka, która gra Bognę Mróz, nową ordynator szpitala w Rybniku. Oprócz tego pojawi się również Mateusz Kościukiewicz. Szczegółów o roli aktora nie zdradziła jeszcze produkcja TVN. Kościukiewicz jest młodym aktorem, o którym było ostatnio nieco głośniej za sprawą filmu "Twarz", w którym zagrał Jacka.

- W tym sezonie odsłonimy tajemnice Anny i Jana, związane z początkiem ich znajomości oraz wspólnym życiem w rodzinnym mieście Artmana. Obok Rybnika pokażemy bowiem piękny Gdańsk. W niezwykle ważną postać, która w tej serii wzmacnia wątek medyczny serialu oraz ma niejasne powiązania z przeszłością głównych bohaterów, wciela się wybitna aktorka - Danuta Stenka. Na planie pojawi się również fantastyczny Mateusz Kościukiewicz, ale jeszcze nie mogę zdradzić, kogo zagra - mówiła producentka Dorota Kośmicka serwisowi wirtualnemedia.pl.

Qaqwqwrqw

Wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon "Diagnozy" będzie równie emocjonujący, co dwa poprzednie. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację serialu.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw