Trwa ładowanie...

Diagnoza 3 - doskonała wiadomość dla fanów serialu. Do obsady dołącza Mateusz Kościukiewicz

"Diagnoza" od pierwszego odcinka zyskała dużą grupę telewidzów. Zainteresowanie produkcją TVN jest tak duże, że jesienią wystartuje kolejny sezon serialu. Z kilkoma zmianami. Oto, kto dołączy do serialu.
Share
15 maja został wyemitowany finałowy odcinek drugiego sezonu "Diagnozy"
15 maja został wyemitowany finałowy odcinek drugiego sezonu "Diagnozy"Źródło: Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe
d2umz4l

Diagnoza 3 - trzymanie w napięciu
Z pewnością do sukcesu produkcji przyczyniły się kryminalno-medyczne historie, które momentami mroziły krew w żyłach. Niedopowiedzenia, dynamiczna zmiana akcji i tajemniczy bohaterowie wciągały widzów, którzy co tydzień zasiadali przed telewizorami.

Diagnoza 3 - kiedy nowy sezon?
Prace nad kolejnym sezonem serialu ruszyły pod koniec maja i potrwają aż do września. Efekty widzowie będą mogli zobaczyć w jesiennej ramówce TVN.

Zobacz też: Maja Ostaszewska o atmosferze na planie "Diagnozy"

Diagnoza 3 - kto dołączy do obsady?
W końcowych odcinkach drugiego sezonu pojawiła się Danuta Stenka, która gra Bognę Mróz, nową ordynator szpitala w Rybniku. Oprócz tego pojawi się również Mateusz Kościukiewicz. Szczegółów o roli aktora nie zdradziła jeszcze produkcja TVN. Kościukiewicz jest młodym aktorem, o którym było ostatnio nieco głośniej za sprawą filmu "Twarz", w którym zagrał Jacka.

d2umz4l

- W tym sezonie odsłonimy tajemnice Anny i Jana, związane z początkiem ich znajomości oraz wspólnym życiem w rodzinnym mieście Artmana. Obok Rybnika pokażemy bowiem piękny Gdańsk. W niezwykle ważną postać, która w tej serii wzmacnia wątek medyczny serialu oraz ma niejasne powiązania z przeszłością głównych bohaterów, wciela się wybitna aktorka - Danuta Stenka. Na planie pojawi się również fantastyczny Mateusz Kościukiewicz, ale jeszcze nie mogę zdradzić, kogo zagra - mówiła producentka Dorota Kośmicka serwisowi wirtualnemedia.pl.

Wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon "Diagnozy" będzie równie emocjonujący, co dwa poprzednie. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację serialu.

d2umz4l
d2umz4l

Podziel się opinią

Share
d2umz4l
d2umz4l