Trwa ładowanie...

"Diagnoza" 2 sezon, odcinek 9. Gustaw ratuje życie Annie

9 odcinek "Diagnozy" będzie pełen emocji. Rozsiądźcie się wygodnie dziś wieczorem na kanapie i o godzinie 21:30 włącznie TVN. Z uwagą obserwujcie losy bohaterów.

"Diagnoza" 2 sezon, odcinek 9. Gustaw ratuje życie AnnieŹródło: Materiały prasowe, fot: tvn
d2csthw
d2csthw

W ręce Anny trafia pendrive z dokumentacją obciążającą Global Vitę. Leśniewska w końcu zdobywa dowód pogrążający firmę! Jednak nie udaje jej się przekazać go policji. Tuż pod domem nadjeżdża w jej kierunku rozpędzony van. W ostatniej chwili spod kół wypycha ją Gustaw, sam biorąc na siebie impet zderzenia. Anna, odepchnięta przez Mayera uderza głową w asfalt i rani się o pręt. Ostatkiem sił chowa pendrive w dłoni. Sprawca wypadku przeszukuje ją, ale nie znajduje nośnika. Spłoszony głosami nadbiegających ludzi i karetki, ucieka.

Michał dowiaduje się od Sadzika o wypadku Anny. Mimo zaplanowanej operacji, opuszcza klinikę w Katowicach i śpieszy do szpitala w Rybniku. Gdy dojeżdża na SOR, półprzytomna Anna daje mu pendrive. Michał wrzuca go do kieszeni lekarskiego fartucha i szybko o nim zapomina... Leśniewska natomiast, na granicy snu i jawy, przypomina sobie kierowcę furgonetki, który ją potrącił. Wydaje się jej, że był nim Artman...

Na bloku są przeprowadzane symultanicznie dwie operacje. Gustawa operuje Artman i Sadzik. Annę - Michał i Rafał. Dochodzi do komplikacji...

d2csthw

Marta poznaje w barze mężczyznę...

Na SOR przychodzi Dagmara. Jest w fatalnym stanie. Kacper natychmiast się nią zajmuje się.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: tvn

Ordynator kliniki w Katowicach jest wściekły, że Michał opuścił operację. Dochodzi do ostrej kłótni. Czy Wolski straci pracę?

Olivier czeka na Artmana pod szpitalem. Stawia mu ultimatum…

Wtorek, 21:30, TVN - 9 odcinek Diagnozy przed nami!

d2csthw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2csthw