Trwa ładowanie...

"Dexter": PRL-owska wersja czołówki serialu hitem internetu

Share
"Dexter": PRL-owska wersja czołówki serialu hitem internetu
Źródło: Funveo
d2ueszh

Chociaż serial "Dexter" zszedł z anteny w 2013 roku, fani wciąż o nim pamiętają. Produkcja podbiła serca widzów nie tylko w USA, ale także w naszym kraju. W sieci pojawiła się właśnie specjalna, polska wersja czołówki utrzymana w klimacie PRL. Wideo już stało się hitem internetu.

Przypomnijmy, że w oryginale głównym bohaterem telewizyjnego hitu jest Dexter Morgan - pracownik laboratorium analizy krwi na posterunku policji w Miami. Twórcy polskiego klipu postanowili przenieść go do lat 80. Kim byłby, gdyby żył w czasach PRL nad Wisłą?

"Porucznik Dexterewicz prowadzi podwójne życie. Za dnia pracuje w Urzędzie Spraw Wewnętrznych, a nocą walczy z niesprawiedliwością władzy ludowej" - opisują wideo jego pomysłodawcy z ekipy FUNVEO.

d2ueszh

W rodzimej czołówce wprowadzono kilka zmian w stosunku do oryginału. Zamiast boczku pojawiła się kaszanka, a nici dentystyczne zastąpiła kojarzona sprzed lat woda kolońska "Brutal". To jednak nie wszystko!

Oglądając klip, na twarzy niejednego fana "Dextera" pojawia się uśmiech. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się znakomicie. Zobaczcie zresztą sami:

d2ueszh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ueszh
d2ueszh