Trwa ładowanie...
justin lin
06-09-2014 11:33

"Detektyw" z reżyserem "Szybkich i wściekłych"

Share
"Detektyw" z reżyserem "Szybkich i wściekłych"
d2vr91p

Justin Lin (seria "Szybcy i wściekli") prowadzi rozmowy z telewizją HBO w sprawie wyreżyserowania dwóch pierwszych odcinków drugiego sezonu serialu "Detektyw".

Wedle "poinformowanych" źródeł negocjacje są dopiero na bardzo wczesnym etapie. Producenci nie rozmawiali jeszcze z Linem na temat budżetu i wizji artystycznej drugiej serii cieszącego się dużą renomą cyklu.

Chociaż o serii mówi się i pisze bardzo dużo, trudno oddzielić spekulacje od faktów. Wedle ostatnich doniesień główną rolę w nowej odsłonie cyklu ma zagrać Vince Vaughn. Wcieli się on w Franka Semyona, biznesmena współpracującego z lokalną władzą. W obsadzie mają znaleźć się także Colin Farrell, Taylor Kitsch i Michelle Forbes.

d2vr91p

Jeszcze niedawno jako kandydatkę do głównej roli żeńskiej - pani szeryf ze skomplikowaną przeszłością - wymieniano Elizabeth Moss. Aktorka zaprzeczyła jednak tym doniesieniom.

Nowe dochodzenie ma rozpocząć się od morderstwa Bena Caspara, urzędnika z fikcyjnego kalifornijskiego miasteczka. Część historii dotyczyć będzie systemu transportu w Kalifornii. W pilocie pojawi się wątek korupcyjny, związany z szybkimi kolejami, właścicielami ziemskimi i federalnymi grantami.

Przypomnijmy, że twórcą i scenarzystą serialu jest Nic Pizzolatto. Za reżyserię pierwszego sezonu odpowiadał Cary Fukunaga.

d2vr91p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vr91p
d2vr91p