ycipk-2m3ylg

"Detektyw" powróci z 3. sezonem. Serialowi z pomocą przybywa twórca "Deadwood"

„Detektyw” najprawdopodobniej doczeka się 3. sezonu. W sieci pojawiły się informacje, według których HBO planuje wskrzesić jeden ze swoich najciekawszych seriali. Nową jakość kryminalnej produkcji ma zapewnić David Milch – twórca słynnego „Deadwood”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matthew McConaughey na planie serialu "Detektyw"
Matthew McConaughey na planie serialu "Detektyw" (Materiał prasowy)
ycipk-2m3ylg

Detektyw” to serial, który szturmem podbił serca widzów. Pierwszy sezon produkcji Nika Pizzolatty zebrał bardzo pochlebne opinie i wiele wskazywało na to, że HBO doczekało się kolejnego kasowego tytułu w swojej ofercie. Drugi sezon serialu okazał się jednak dużo gorszy, co znacząco odbiło się na jego oglądalności. Blisko dwa lata od emisji ostatniego odcinka powraca temat kontynuacji „Detektywa”.

HBO chce wskrzesić serial i w tym celu zwraca się po pomoc do Davida Milcha. Reżyser jest m.in. autorem innej produkcji stacji – „Deadwood”. Emitowana w latach 2004-2006 seria to niezwykle ceniona opowieść z pogranicza kryminału i westernu, uhonorowana ośmioma nagrodami Emmy.

Póki co nie znamy szczegółów dotyczących nowego sezonu „Detektywa”. Nie wiadomo, kiedy planowana jest premiera najnowszych odcinków serialu, ani kto miałby pojawił się w jego obsadzie. Przypomnijmy, że w pierwszej odsłonie dzieła Nika Pizzolatty wystąpili mi.n. Matthew McConaughey i Woody Harrelson, natomiast w kontynuacji główne role zagrali Colin Farrell i Rachel McAdams.

ycipk-2m3ylg

HBO jak na razie nie komentuje doniesień o trzecim sezonie serialu. Jakiś czas temu szef programowy stacji zdradził, że na „Detektywie” nie postawiono jeszcze krzyżyka:

Mamy nadzieję, że powstanie trzeci sezon. To bardzo cenna dla nas franczyza.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2m3ylg

ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg