Trwa ładowanie...
d2f2q14
demony da vinci

"Demony da Vinci": mnóstwo darmowych poczęstunków

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Demony da Vinci": mnóstwo darmowych poczęstunków
d2f2q14

Takiego oblicza popularności młody gwiazdor serialu "Demony da Vinci" Gregg Chillin raczej się nie spodziewał. Nam opowiada o swoich spotkaniach z fanami.

- W Londynie może rzadziej jestem zaczepiany, ale w czasie wakacji w Turcji ciągle ktoś prosił mnie o autograf - mówi aktor w rozmowie z Megafon.pl. - Codziennie częstowano mnie kawą.

Chillin przyznaje też, że miewa też bardziej abstrakcyjne spotkania z wielbicielami. - Zdarza się, że ktoś obcy podchodzi do mnie na ulicy i stwierdza: "Gratuluję ''Kodu da Vinci". "O tak, nie grałem w tym, ale bardzo dziękuję!" - śmieje się.

d2f2q14

- Odbiór międzynarodowy "Demonów da Vinci" jest świetny, a przecież tego typu seriale najczęściej "nabierają życia" wraz z kolejnymi sezonami - dodaje po chwili. - Myślę, że dopiero się rozkręcamy. Nas i widzów czeka wielka przygoda.

Przypomnijmy, że w łączącym fakty i fikcję serialu Chillin wciela się w postać Zoroastera, przyjaciela głównego bohatera - Leonarda da Vinci (Tom Riley). W produkcji grają również Laura Haddock, Laura Pulver, Blake Ritson, Eros Vlahos, Elliot Cowan i James Faulkner.

Drugi sezon "Demonów da Vinci" zadebiutował w Polsce 7 kwietnia na antenie kanału Fox.

Urodzony w 1988 roku Gregg Chillin grał wcześniej w serialach "Być człowiekiem" i "Inside Men".

d2f2q14

Podziel się opinią

Share
d2f2q14
d2f2q14