Trwa ładowanie...

Demonstrujący pod Sejmem zagłuszają relacje TVP Info

TVP Info była jedną ze stacji, które w piątkowy wieczór nadawały na żywo spod Sejmu. Uczestnicy starali się zagłuszyć jej relację z protestu.
Share
Demonstrujący pod Sejmem zagłuszają relacje TVP Info
Źródło: Twitter
d4ec0s4

Do incydentu doszło po północy. Tłum demonstrantów zbierał się w piątkowy wieczór pod Sejmem po tym, jak w związku z zablokowaniem mównicy na sali plenarnej przez posłów PO i Nowoczesnej, marszałek zorganizował posiedzenie w Sali Kolumnowej, gdzie przegłosowano m.in. ustawę budżetową. Wydarzenia spod Sejmu oprócz innych redakcji relacjonowała także TVP Info, ale jej reporterowi demonstranci utrudniali przygotowania do relacji na żywo, a także zagłuszali wejścia na natenę. Z tłumu dało się usłyszeć krzyki "telewizja reżimowa" i "oszuści", a niektórzy z demonstrujących zasłaniali obiektyw kamery flagami Polski i Unii Europejskiej. Tłumy nie rozchodziły się do późnych godzin nocnych.

Taka sama sytuacja ma miejsce w sobotę. Tym razem reporterka TVP Info podczas wejść na żywo nie była w stanie wypowiedzieć wyraźnie ani słowa, bo prostestujący znów zagłuszając relację. Tym razem oprócz okrzyków wykorzystują także wuwuzele.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądało całe zdarzenie.

d4ec0s4

Podziel się opinią

Share
d4ec0s4
d4ec0s4