Trwa ładowanie...
dkger6n

Demi Lovato w "Szczerze z Giulianą"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Demi Lovato w "Szczerze z Giulianą"
(E! Entertainment)
dkger6n

Giuliana Rancic ma za sobą ogromne doświadczenie w rozmowach z największymi gwiazdami Hollywood. Teraz zaprezentuje swoje niezwykłe umiejętności skłaniania celebrytów do wyznawania ich najbardziej skrywanych sekretów w najnowszej serii godzinnych wywiadów „Szczerze z Giulianą”. W tym sezonie na kanapie z Giulianą zasiądą muzyczna supergwiazda Demi Lovato, aktorka Melissa Joan Hart i prezenterka Fox News Elisabeth Hasselbeck. „Wierzę, że każdy ma do opowiedzenia wspaniałą historię. Nie ma nic, co lubiłabym robić bardziej, niż pomaganie ludziom w dzieleniu się swoją opowieścią z nadzieją, że stanie się ona dla innych nie tylko rozrywką, ale także inspiracją.” – mówi Rancic – „Jestem bardzo szczęśliwa, że E! daje mi możliwość wyjścia poza relacje z czerwonego dywanu i porozmawiania szczerze z moimi ulubionymi celebrytami.”

Tuż przed rozpoczęciem swojej trasy koncertowej Neon Lights piosenkarka, aktorka i wzór dla wielu dziewczyn, Demi Lovato wyjawia Giulianie swoje najszczersze i najodważniejsze sekretne sposoby na to, jak pozostać silną. Młode dziewczyny podziwiały Demi Lovato od początku jej kariery, kiedy to zagrała w filmie Camp Rock. Grono fanek powiększyło się po sukcesie serialu Słoneczna Sonny, dwóch albumach muzycznych i dwóch sezonach sędziowania w programie X Factor. Okazuję się jednak, że zdobywając międzynarodową sławę, Demi wciąż skrywała mroczne sekrety. W końcu uświadomiła sobie, że podzielenie się swoim doświadczeniem z innymi, pomoże jej uporać się z przeszłością i może stać się inspiracją i źródłem nadziei dla tych, którzy zmagają się z podobnymi problemami.

Demi rozmawia z Giulianą w swoim domu w Los Angeles, gdzie przy kominku dyskutują o karierze Demi, o jej zaburzeniach z odżywianiem i intensywnych staraniach, by teraz żyć zdrowo i w trzeźwości. Dowiedz się więcej z "Szczerze z Giulianą: Demi Lovato” 20 kwietnia o 21.00 tylko na E! Entertainment.

dkger6n

Podziel się opinią

Share
dkger6n
dkger6n