Trwa ładowanie...

"Demakijaż": Małgorzata Foremniak gościem kolejnego odcinka

"Demakijaż": Małgorzata Foremniak gościem kolejnego odcinkaŹródło: Materiały prasowe
d39k7by
d39k7by

W ramach fuksówki w szkole teatralnej musiała napisać list z inwektywami. Choć wtedy nie wiedziała jeszcze co to słowo znaczy, sprawdziła i zabrała się do pracy. Krzysztof Ibisz był tym, który to zadanie dla niej wymyślił, a później ocenił – list napisała wzorowo. Krzysztof Ibisz chodził do tej samej szkoły teatralnej, co Małgosia i zdradził, że kochało się w niej wielu znanych i lubianych dziś aktorów m.in. Pazura, Malajkat, Zamachowski, Polk, ale także on sam. Na ich nieszczęście Małgosia na trzecim roku studiów zakochała się w mężczyźnie poznanym w pociągu i niedługo później wyszła za niego za mąż.

W programie "Demakijaż" Małgosia bardzo szczerze opowie o swoim życiu, miłości, dzieciach i marzeniach. Aktorka zdradzi, m.in. czym mężczyźni jej życia zawrócili jej w głowie, jak budowała rodzinę patchworkową czy o tym jak radziła sobie z osobistymi porażkami. Małgosia wyjawi, jak nieomal nie straciła córki w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dowiemy się również o jej przejściach ze stalkerem i jak odzyskała spokój.

Nie zabraknie także rozmowy o jej związku z Rafałem Maserakiem.

Krzysztof Ibisz: Co dała Ci ta miłość z Rafałem?

d39k7by

Magłorzata Foremniak: Dość dużą edukację :). Myślę, że życie daje mi wyzwania, żebym badała swoją siłę.

Krzysztof Ibisz: Musiałaś być silna w tej relacji?

Małgorzata Foremniak: Bardzo. [...] Prasa olbrzymią zrobiła mi krzywdę wtedy, może wówczas byłam prekursorką tego, że w związku kobieta jest dużo starsza od partnera.

Odcinek z udziałem Małgorzaty Foremniak już w poniedziałek, 16 maja o 22.00 w Polsat Cafe.

Zobacz także: Małgorzata Foremniak o swoim pierwszym castingu

d39k7by
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39k7by