Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

"Demakijaż": Krzysztof Ibisz wraz z Katarzyną Zielińską otwierają 3. edycję programu

Katarzyna Zielińska jest absolwentką krakowskiej szkoły teatralnej, jednak zawsze marzyła, aby mieszkać w Warszawie - cel osiągnęła, dziś gra w stołecznych teatrach w popularnych serialach i filmach. Aktorka cieszy się sympatią widzów, czego najlepszym dowodem są dwie Telekamery w jej posiadaniu. A jak wyglądały jej początki?

Share
"Demakijaż": Krzysztof Ibisz wraz z Katarzyną Zielińską otwierają 3. edycję  programu
Źródło: Materiały prasowe
d3thijh

Z królowej stylistycznych wpadek stała się ikoną stylu. Jej motto brzmi - po burzy zawsze przychodzi dzień. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą, a w kuchni jej specjalnością jest zupa tajska. W życiu niczego nie żałuje i stara się skupiać tylko na przyszłości.

Była pilną uczennicą - nigdy nie chodziła na wagary, a alkohol posmakowała pierwszy raz po swoich 18. urodzinach. Dopiero na studiach był czas na zabawę, choć z umiarem - Zielińska chciała się nauczyć jak najwięcej, więc nie uciekała z zajęć.

d3thijh

Gwiazda "Barw szczęścia" unika wrogości i nie lubi odpłacać ludziom pięknym za nadobne.

- Ja tak strasznie kocham życie i tak sobie myślę, że jeśli będę innym zazdrościć, a sama nie będę dążyć do swoich celów i marzeń…no to po co mi takie życie?! Musiałam jednak to w sobie wytrenować.

Nie wszyscy wiedzą, że Zielińska poznała swojego męża… w przedszkolu! Los ponownie spłótł ich drogi po latach. Jak przez ten czas toczyło się życie aktorki? Kto złamał jej serce? Jak sobie radziła tuż po przeprowadzce do Warszawy? Tego dowiemy się już z pierwszego odcinka 3. sezonu programu "Demakijaż".

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3thijh

Podziel się opinią

Share
d3thijh
d3thijh