Trwa ładowanie...
12-09-2016 10:22

"Demakijaż": Katarzyna Figura na kanapie u Krzysztofa Ibisza

W kolejnym odcinku programu "Demakijaż", Krzysztof Ibisz skłoni do zwierzeń Katarzynę Figurę, która kiedyś chciała być.... weterynarzem, ale jednak aktorstwo pochłonęło ją bez reszty. Grała u największych: Hasa, Kieślowskiego, Stuhra, Kondratiuka oraz Altmana. Nie raz zaczynała wszystko od nowa, zawodowo i prywatnie.

"Demakijaż": Katarzyna Figura na kanapie u Krzysztofa IbiszaŹródło: Materiały prasowe
d1k3iw1
d1k3iw1

Katarzyna Figura to symbol seksu, kobiecości i obiekt pożądania wielu mężczyzn. Po pokazie filmu „Pociąg do Hollywood” na międzynarodowym festiwalu filmowym w Miami zgłosił się do niej Playboy i zaproponował jej 34 tys. dolarów za sesję…Kasia po namowach kolegów i agentki zgodziła się, ale... nie umiała stawić czoła tej dziwnej, aczkolwiek niezwykle kuszącej propozycji i w pośpiechu wróciła do Polski.

Ja się tak tego przestraszyłam! Wychowana w takich, a nie innych warunkach... ja wiem, że dziś trudno jest w to uwierzyć, ale to było prawie 30 lat temu. Trudno mi było stanąć na wysokości zadania, zaakceptować w pełni seksualność i fakt, że jestem aktorką – przyznała szczerze.

Na swoje pierwsze zdjęcia próbne w Hollywood i spotkanie z Robertem Altmanem spóźniła się ponad dwie godziny, bo zabłądziła. Jednak gdy już dotarła na miejsce, to reżyser poświęcił jej swoją uwagę i zachwycił się młodą aktorką. Zangażował ją do swoich filmów: "Gracz" i "Pret-a-Porter". Figura uczestniczyła też w ceremonii rozdania Oscarów, gdzie poznała Madonnę i Michaela Jacksona… Po swoich 50-tych urodzinach znów zmieniła swoje życie o 180 stopni. Jak do tego wszystkiego doszło dowiemy się w programie "Demakijaż" w najbliższy poniedziałek, 12 września o g. 22:00 na antenie Polsat Café.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz także: Katarzyna Figura o dojrzałych aktorkach w polskich filmach

d1k3iw1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k3iw1