"Demakijaż": Dominika Gwit-Dunaszewska o swoich zaręczynach

"Demakijaż": Dominika Gwit-Dunaszewska o swoich zaręczynach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Basia Żelazko

08.09.2018 13:39, aktual.: 08.09.2018 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka przyjechała na spotkanie z Krzysztofem Ibiszem prosto ze swojej podróży poślubnej, aby opowiedzieć o potędze miłości i szczęściu, które pokonuje najstraszniejsze kompleksy i stereotypy.

Aktorka zdradziła, jak poznała swojego przyszłego męża i jak wyglądały zaręczyny:

To był dzień moich urodzin. Miała być wieczorem uroczysta kolacja, ale Wojtek był tak zestresowany, że do tej kolacji nie doczekał i po prostu w trakcie dnia na środku salonu wręczył mi prezent urodzinowy, potem klęknął, zorientowałam się, co się dzieje i wiem tylko, że on mówił, ja ryczałam i wiedziałam tylko, że trzeba powiedzieć "tak"

Dominika opowiedziała też o swojej walce z otyłością i o tym, jak przegrywając walkę z kilogramami, wygrała walkę o siebie:

Całe życie wydawało mi się, że jestem gorsza, dlatego, że jestem gruba. To nie tyle fizycznie, co bardzo psychicznie obciążająca choroba.

Czy teraz pora na dziecko? Jak chciałaby, by jej życie wyglądało za 50 lat? Czym jest dla niej prawdziwa miłość? Co ceni w życiu najbardziej, a co chciałaby w nim zmienić? O tym wszystkim w najbliższą niedzielę o 15:00 na antenie Polsat Cafe.

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także