Dekolt aż do pępka. Tak poprowadziła patriotyczny koncert w TVP

Małgorzata Tomaszewska lubi kreacje z głębokimi dekoltami.
Małgorzata Tomaszewska lubi kreacje z głębokimi dekoltami.
Źródło zdjęć: © ONS

12.11.2020 11:46, aktual.: 02.03.2022 08:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Dniu Niepodległości na antenie Telewizji Polskiej wyemitowano koncert z Opery i Filharmonii Podlaskiej sprzed dwóch lat. Jednak to nie śpiewane utwory skupiały uwagę widzów, a niestosowna kreacja prowadzącej Małgorzaty Tomaszewskiej.

Świętowanie 102. rocznicy odzyskania niepodległości miało nie tylko postać warszawskiego Marszu Niepodległości, na którym doszło do licznych aktów wandalizmu, ale też spokojnego koncertowania na antenie TVP. Stacja zdecydowała się na retransmisję wydarzenia z 2018 r. Wówczas na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej pojawili się m.in. Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek, Igor Herbut, Krzysztof Cugowski i Alicja Węgorzewska.

Jedyną nowością była para prowadzących. Jak zwykle podczas tak uroczystych wydarzeń uwagę skupiał ich wygląd. Tym razem wybór kreacji Małgorzaty Tomaszewskiej nie przypadł do gustu widzom.

Prof. Andrzej Matyja o postawie Edyty Górniak: "Jej wiedza zatrzymała się na poziomie starożytności"

Prezenterka pochwaliła się zdjęciem w eleganckiej, długiej sukni w kolorze czerni na Instagramie. Szybko jednak zablokowała możliwość komentowania. Wszystko przez to, że internauci zwracali jej uwagę, że nie wypada prowadzić koncertu z okazji Święta Niepodległości z tak głębokim dekoltem sukienki.

Niestety Małgorzata Tomaszewska nie była w stanie zatrzymać wszystkich internautów. Krytyczne opinie dotyczące jej sukienki pojawiły się na Twitterze.

"11 listopada TVP koncert, a pani prowadząca Tomaszewska ubrana bardzo adekwatnie... Taka świecka tradycja" - kąśliwie napisała jedna z internautek.

Powtórka koncertu niezbyt emocjonowała widzów poza wspomnianą kreacją Małgorzaty Tomaszewskiej i tłumaczkami na język migowy. Panie z rogu ekranu po raz kolejny skradły show.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (471)
Zobacz także