Trwa ładowanie...
d37uwsc

Debata liderów mniej popularna niż starcie Ewy Kopacz i Beaty Szydło

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Debata liderów mniej popularna niż starcie Ewy Kopacz i Beaty Szydło
(PAP)
d37uwsc

Zorganizowana w studiu TVP przy Woronicza debata była pierwszą i jedyną dyskusją wszystkich politycznych liderów KW startujących w obecnej kampanii parlamentarnej. Platformę Obywatelską reprezentowała Ewa Kopacz, Prawo i Sprawiedliwość Beata Szydło, Zjednoczoną Lewicę Barbara Nowacka, Polskie Stronnictwo Ludowe Janusz Piechociński, .Nowoczesną Ryszard Petru, komitet wybeczy Kukiz '15 Paweł Kukiz, ugrupowanie KORWIN Janusz Korwin-Mikke a formację RAZEM Adrian Zandberg.

Politycy odpowiadali na pytania z zakresu trzech kategorii tematycznych: gospodarki i spraw społecznych, spraw zagranicznych i obronności oraz polityki i ustroju państwa. Gospodarzami debaty byli dziennikarze trzech stacji: Diana Rudnik z TVP, Jarosław Gugała z Polsatu i Grzegorz Kajdanowicz z TVN.

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, trwający nieco ponad półtorej godziny program emitowany na żywo na siedmiu kanałach TVP, TVN i Polsatu zgromadził przed telewizorami o 1,3 mln widzów mniej niż poniedziałkowa rozmowa o Polsce liderek PO i PiS, a konkretnie 6,69 mln odbiorców.

 (fot. PAP)
((fot. PAP))
d37uwsc

Podziel się opinią

Share
d37uwsc
d37uwsc