Informacja prasowa
Talent Show
17-02-2017 (17:23)

Dawid Podsiadło: uczestnicy nowej edycji "Idola" skradli jego serce

Premierowy odcinek nowej edycji Idola zachwycił widzów, wśród których był także Dawid Podsiadło. Ci, którzy śledzą jego profil na Instagramie, przekonali się, że wokalista ogląda zmagania uczestników, kibicuje im, a niektórzy nawet skradli jego serce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło: uczestnicy nowej edycji "Idola" skradli jego serce
(East News)

Wyjątkowo utalentowana i oryginalna para przyjaciół z pierwszego odcinka: Karolina Artymowicz i Maciek Rembikowski skradli serce wokalisty. Maciek zresztą wykonywał utwór właśnie Dawida Podsiadło. Obydwoje dostali 4 razy "tak" od jury. Zauroczony ich występem Dawid na swoim profilu napisał:

- Trochę ukradłem zdjęcie i dodałem sobie filtr, ale w dobrym celu. Bo Karolina i Maciek (zakładam, że trzecia osoba na zdjęciu jest również w porządku) skradli moje serce. Mam nadzieję, że (jeśli tego chcecie) wygracie Idola i będziemy się często spotykać na koncertach.

Czy to niezwykłe wyróżnienie samego Dawida Podsiadły doda skrzydeł młodym wykonawcom? Czy spotkają się na żywo z Dawidem bez względu na wynik w Idolu? Trzymamy kciuki! Drugi odcinek Idola już 22 lutego, w środę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat.

Instagram.com
Podziel się

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Zobacz także: Dawid Podsiadło o swojej metamorfozie: "Zawsze chciałem mieć zarost!"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.