Trwa ładowanie...
27-10-2015 11:54

David Morales wystąpi w Warszawie już 10 listopada

David Morales wystąpi w Warszawie już 10 listopadaŹródło: mat. prasowe
dnirbf5
dnirbf5

Wyjątkowe miejsce i najlepsza zabawa przy muzyce w wykonaniu światowej sławy artystów między innymi Michael Canitrot, Eve, Roger Sanchez, David Morales i Flavio Rodriguez. Najwyższy taras widokowy w Warszawie z panoramą 360 stopni, udowodnił już, dlaczego chcemy być najlepsi na rozrywkowej mapie stolicy Polski.

10 listopada w klubie wystąpi David Morales, który podczas swojej ponad 30-letniej kariery zagrał prawie na całym Świecie i zdobył wiele nagród – m.in. Grammy.

Morales jest uważany za jednego z pierwszych tzw. DJ Superstar. Larry Levan był pierwszym, który docenił Jego potencjał na sukces i wkrótce Morales stał się Gwiazdą w najbardziej popularnych i wpływowych klubach Nowego Jorku w latach 80-tych: Loft, Paradise Garage i The Sound Factory Jego remiksy pozwoliły rozwinąć karierę jako DJ w największych klubach na całym świecie, w tym Ministry of Sound w Londynie. Stał się także jednym z najbardziej znanych DJ-ów na Ibizie, pojawiając się w miejscach takich jak Pacha.

Morales jako producent muzyki house rozpoczął swoją karierę w roku 1993, z Albumem o nazwie Program, wydanym przez firmę fonograficzną Phonogram Records. "Gimme Luv (Eenie Meenie Miny Mo)" był najbardziej udanym singlem, który stał się hitem, będąc na szczycie Billboard prze dwa tygodnie w sierpniu 1993. W 1998 roku, Davis Morales pod pseudonimem "David presents The Face”, swój największy dotychczasowy hit - "Needin’ U”.

dnirbf5

Od 1986 roku rozwinął swoją karierę tworząc remiksy pracując z takim artystami jak Madonna, Kylie Minogue , Whitney Houston , Pet Shop Boys , Michael Jackson, Janet Jackson , U2 , Luther Vandross , Aretha Franklin , Diana Ross, Jocelyn Brown, CeCe Rogers , The Spice Girls.

Kontynuując ten sukces, w 2000 roku Morales wydał kolejny hit - "Higher", w koprodukcji z Albertem Cabrera oraz z wokalem Deanna Della Cioppa, pod pseudonimem “David Morales & Albert Cabrera present Moca".

W listopadzie 2004 roku, po upływie blisko 11 lat, Morales wydał swój drugi album, 2 Worlds Collide, zawierający 10 utworów, wydanym przez Ministry of Sound’s. Album jest reminiscencją wcześniejszej muzyki house zmiksowanej z obecnie panującymi brzmieniami progressive. Na albumie znalazł się również kolejny wielki hit o nazwie “How Would U Feel”, z wokalem Lea-Lorien.

dnirbf5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnirbf5