Trwa ładowanie...

David Harbour obstawiał, że "Stranger Things" będzie wielką porażką. Aktor opowiada, jak bardzo się pomylił

"Stranger Things" pojawiło się na Netfliksie w 2016 roku i właściwie z marszu stało się hitem. Jednak nawet David Harbour nie wierzył, że produkcja o dzieciakach z Hawkins osiągnie taki sukces.

David Harbour obstawiał, że "Stranger Things" będzie wielką porażką. Aktor opowiada, jak bardzo się pomyliłŹródło: Materiały prasowe
d8sh27v
d8sh27v

Dzisiaj "Stranger Things" jest jednym z flagowych seriali Netfliksa. Niedługo ruszą zdjęcia do 4. sezonu, a widzowie już snują teorie na temat tego, co może się w nim wydarzyć. Jednak w sukces serialu wątpiły nawet osoby, które w nim grały. Na czele z Davidem Harbourem, odtwórcą roli szefa policji w Hawkins, Jima Hoppera.

David Harbour wątpił w sukces "Stranger Things"

Aktor w programie "The Late Show with Stephen Colbert" opowiedział o tym, jak przeczuwał wielką porażkę "Stranger Things". W przekonaniu utwierdzał go fakt, że Netflix nie przygotował zakrojonej na szeroką skalę kampanii promocyjnej pierwszego sezonu.

– Byłem pewien, że to będzie całkowita katastrofa i ogromna porażka. Pamiętam, że przed tym, jak serial wyszedł, kiedy jeszcze kręciliśmy zdjęcia, siedzieliśmy i rozmawialiśmy, jak okropne będzie. Głównie przez mój występ. Myślałem, że zatopię cały serial. Później, przed premierą zwykle widać jakieś reklamy w autobusach. Mieszkam w Nowym Jorku, włóczę się, w autobusach i na budkach telefonicznych są reklamy seriali.

Tu nie było ani jednej. Trzy tygodnie, tydzień przed premierą robiłem sztukę z przyjacielem, który prowadzi znany program telewizyjny i powiedziałem mu: "Żadnych reklam! Żadnych! To chyba jakiś nowy rodzaj kampanii". A on na to: "Nie, oni chcą pogrzebać serial". Na co ja: "Co to znaczy pogrzebać serial? Nie rozumiem tego telewizyjnego żargonu". Wtedy on mówi: "Tak go nienawidzą, że chcą upewnić się, że nikt go nie obejrzy" – opowiada Harbour.

Gdy "Stranger Things" pojawiło się na Netfliksie i stało się – jak mówi Harbour – "znakiem naszych czasów", w jego życiu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Odzywali się do niego różni ludzie, np. kierowcy, z którymi jeździł ileś lat wcześniej i wysyłali wiadomości o treści: "Widziałem 'Stranger Things'. Jest takie dobre!".

– Właśnie wtedy poczułem, że maszyna ruszyła, ale wcześniej naprawdę myślałem, że to będzie wielkie nic. Później ludzie pozytywnie to odebrali i stało się masowym wydarzeniem, co było bardzo satysfakcjonujące – dodaje aktor.

Zdjęcia do 4. sezonu serialu ruszą na początku przyszłego roku. Wiadomo, że akcja wyjdzie poza Hawkins, a do obsady dołączą cztery nowe postacie.

d8sh27v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8sh27v