Trwa ładowanie...

Danuta Holecka 26 lat temu. Już wtedy była gwiazdą TVP

Dziennikarka jest jedną z prowadzących "Wiadomości" od wielu lat. Do sieci trafiło nagranie z początków jej kariery w Telewizji Polskiej.

Share
Danuta Holecka
Danuta HoleckaŹródło: ONS
d400xna

Danuta Holecka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Przez wszystkie lata kariery była związana z telewizją. Jak mało który dziennikarz może poszczycić się wieloletnią współpracą z tym samym pracodawcą.

Pierwsze kroki na Woronicza 17 Holecka stawiała w 1993 r. Najpierw jako 25-letnia reporterka nadawała z obrad Sejmu, ale szybko awansowała na prowadzącą porannych i południowych wydań "Wiadomości".

d400xna

To właśnie w głównym serwisie informacyjnym TVP pracuje do dziś. Od 2019 r. jest szefową redakcji "Wiadomości".

W sieci pojawiło się nagranie z 1994 r., na którym Danuta Holecka prowadzi serwis informacyjny w samo południe. Były to jeszcze czasy, kiedy w Telewizji Polskiej mówiło się o wydarzeniach ze świata i nikt nie podważał rzetelności materiałów "Wiadomości".

Widać, że od 26 lat styl Danuty Holeckiej nie uległ zmianie. Co prawda dawniej nosiła grzywkę, ale ciemne włosy do ramion wciąż są jej znakiem charakterystycznym. Dziennikarka zawsze ubierała się i malowała w stonowany sposób.

d400xna

Rozpoznalibyście ją na tym nagraniu?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d400xna

Podziel się opinią

Share
d400xna
d400xna