Rozrywka"Daniec z gwiazdami": Klaudia Carlos i Radek Majdan w jury nowego show TVP

"Daniec z gwiazdami": Klaudia Carlos i Radek Majdan w jury nowego show TVP

"Daniec z gwiazdami": Klaudia Carlos i Radek Majdan w jury nowego show TVP
Źródło zdjęć: © AKPA

30.03.2012 11:25, aktual.: 11.12.2018 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programie weźmie udział 16 zespołów reprezentujących kraje, które wystąpią na Euro 2012, przyporządkowane do czterech grup zgodnie z losowaniem, które przeprowadziła UEFA.

Marcin Daniec poprowadzi nowy program TVP1 pt. “Daniec z gwiazdami, czyli Euro Show”. W różnych konkurencjach rywalizować będą w nim przedstawiciele krajów grających w Euro 2012. Oceniać ich będą m.in. Klaudia Carlos i Radosław Majdan.

W każdym z czterech odcinków eliminacyjnych rywalizować będą cztery zespoły z danej grupy. Z każdego odcinka awansują do półfinałów zwycięzcy tych grup. W półfinałach spotkają się cztery zespoły w systemie pucharowym - po dwa w każdym z dwóch odcinków. Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w wielkim finale.

Drużyny będą walczyć będą ze sobą w pięciu konkurencjach powiązanych jakoś z tematyką Euro 2012. Rywalizować będą np. na najlepszą piosenkę stadionową, na najbardziej efektowną potrawę związaną z symboliką piłkarską czy na najciekawszy pokaz mody związanej z Mistrzostwami.

Wśród cudzoziemców, którzy wejdą w skład drużyn są m.in. gwiazdy popularnego programu TVP2 "Europa da się lubić" jak Kevin Aiston (Anglia), Paolo Cozza (Włochy), Teofilos Vafidis (Grecja), Irina Bogdanovic (Rosja) czy Ola Sommer (Szwecja).

Zmagania zespołów oceniać będą trzyosobowe jury, w którego skład wejdą prezenterka “Kawy czy herbaty?” Klaudia Carlos i były piłkarz Radosław Majdan. Z trzecią osobą prowadzone są jeszcze rozmowy.

Program liczyć będzie siedem odcinków, które oglądać będzie można w Jedynce w soboty o 13.20 począwszy od 14 kwietnia br.

* W tym temacie: "Daniec z gwiazdami" - nowy program od kwietnia w TVP1*

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także