Trwa ładowanie...
d4bhcf2

“Dancing with the Start. Taniec z Gwiazdami”: Jurorzy typują

Share
“Dancing with the Start. Taniec z Gwiazdami”: Jurorzy typują
Źródło: Polsat
d4bhcf2

Michał Malitowski:
„Chciałbym żeby "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wygrała… sztuka, czyli Aneta Zając, ponieważ podoba mi się jej niepokojąca kobiecość, którą prezentuje na parkiecie. A w końcu sztuka jest po to, by niepokoić… A sądze że wygra…..ambicja, którą prezentuje Joanna Moro. Trudno nie dostrzec ogromu pracy, jaki wkłada w przygotowanie każdego występu i tego, że jest po prostu lepsza technicznie”

„Ale największym wygranym tego programu bezapelacyjnie jest Dawid Kwiatkowski, który pokonał wszystkich facetów. Choć o szklanej kuli musi zapomnieć, wygrał dlatego, że jako jedyny pokazał się szerokiej publiczności z zupełnie innej strony. Dotychczas był wokalistą uwielbianym przez nastolatki. Dziś również mamy i babcie wiedzą, jak bardzo jest utalentowany” – dodaje juror.

Beata Tyszkiewicz odpowiada krótko i treściwie:
„Chciałbym żeby "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wygrała… Joanna Moro, bo jest perfekcyjna. A sądze że wygra….Aneta Zając”

d4bhcf2

Iwona Pavlovic jest bardziej tajemnicza:
„Chciałbym żeby "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wygrała… para, która najładniej i najlepiej zatańczy w finale. Dla mnie zawsze najistotniejsze jest by nasze oceny taneczne zgodziły się z moim sumieniem. A sądze że wygra…. para, która jest najbardziej lubiana i swoimi ostatnimi występami chwyci publiczność za serce, jak w życiu - zdecydują emocje”

Andrzej Grabowski:
„Chciałbym żeby "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wygrała… Aneta Zając, bo wciąż jest zbyt grzeczna, zbyt skromna, spokojna. Może to zwycięstwo dodało by jej pewności siebie i pozwoliło przezwyciężyć jakąś taką nieśmiałość, którą w sobie ma. A sądze że wygra….pewnie Joanna Moro, bo lepiej tańczy”. – kończy juror show. A wy macie już swoje typy na finał? Będziecie oglądać?

Finał „Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami” w piątek o 20.00 w Polsacie .

d4bhcf2

Podziel się opinią

Share
d4bhcf2
d4bhcf2