Trwa ładowanie...
d21jvee

"Dance Moms": Abby Lee Miller walczy z rakiem. Przeszła operację kręgosłupa

Abby Lee Miller przechodzi trudny okres. Gwiazda programu "Dance Moms" przeszła już 10 chemioterapii i kilka operacji kręgosłupa. Mimo to nie traci dobrego humoru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Abby Lee Miller walczy z rakiem
Abby Lee Miller walczy z rakiem (ONS.pl)
d21jvee

Abby Lee Miller od ponad roku walczy z rakiem. W kwietniu 2018 r. przeszła operację kręgosłupa, podczas której wykryto u niej chłoniaka nieziarniczego. Zagraniczne media podają, że gwiazda "Dance Moms" początkowo była w złym stanie emocjonalnym. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie i pomoc koleżanek z programu, które nieustannie odwiedzały ją w szpitalu. - Wielkie dzięki za poświęcenie mi czasu, śmiech jest najlepszym lekarstwem - pisała pod zdjęciami na Instagramie.

Abby Lee Miler jest bowiem w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje swój pobyt w placówkach i pokazuje zdjęcia z odwiedzającymi ją przyjaciółmi. Nie załamuje się. Choć bywa trudno, nie traci dobrego humoru.

Ostatnio jednak opublikowała fotkę, na której możemy zobaczyć bliznę po jednej z niedawnych operacji.

d21jvee

- Rok temu przeszłam pilną operację kręgosłupa. Guz duszący mój rdzeń kręgowy okazał się chłoniakiem. Przetrwałam 10 rund chemioterapii (każda trwała 6 dni, pompując truciznę do mojego ciała, kończyła się nakłuciem kręgosłupa w 3 miejscach. Plus kolejny strzał chemii w moją kość ogonową, w górę rdzenia kręgowego). 10 razy! Była potrzebna kolejna operacja kręgosłupa. Przez kilka miesięcy przechodziłam fizykoterapię, aby nauczyć się ponownie siadać, czołgać się i być może pewnego dnia jakimś cudem będę chodzić - napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, do których i my się przyłączamy.

d21jvee

Podziel się opinią

Share

d21jvee

d21jvee