Rozrywka"Dance Dance Dance" Uczestnikom puszczają nerwy. Zobaczcie wideo

"Dance Dance Dance" Uczestnikom puszczają nerwy. Zobaczcie wideo

"Dance Dance Dance" Uczestnikom puszczają nerwy. Zobaczcie wideo
Źródło zdjęć: © tvp | Waldemar Kompała

13.03.2020 17:23, aktual.: 13.03.2020 17:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Złość, przekleństwa, chwile zwątpienia - przygotowania do trzeciego odcinka przerosły uczestników tanecznego show. Zobaczcie zakulisowe wideo.

Wielogodzinne, codzienne treningi, nauka skomplikowanych choreografii i tylko pięć dni na zapamiętanie układów - "Dance Dance Dance" jest niezwykle wymagającym programem, w którym uczestnicy muszą podporządkować wszystko pod przygotowania do występów na scenie. Praca pod taką presją zaczyna mocno doskwierać niektórym uczestnikom show, co już teraz możecie zobaczyć w poniższym wideo.

- Jestem zestresowany, czuję się dziwnie ze sobą. Nie zatańczę tego układu. Nie ma takiej szansy... - wyznał podczas treningów zestresowany Mateusz Janusz z Fit Lovers, który w sobotnim odcinku zatańczy m.in. do utworu "They Don’t Care About Us" z repertuaru Michaela Jacksona.

- Zrobiłem krok wstecz. Kompletnie nie pamiętam kolejności - mówił zdezorientowany Aleksander Sikora.

Ogromne emocje na treningach tanecznych towarzyszyły także Annie Karczmarczyk i Rafałowi Mroczkowi. Czy mimo trudów uczestnikom uda się wytańczyć choreografie ze światowych klipów? Który duet będzie musiał pożegnać się z programem? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także