Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": Uczestnik wdał się w dyskusję z jury. Zobacz wideo!

W poniedziałek Telewizja Polska podjęła decyzję o wstrzymaniu realizacji kolejnych odcinków tanecznego show. Mimo to widzowie będą mogli oglądać program na antenie TVP2 do 11 kwietnia 2020.

Share
"Dance Dance Dance": Uczestnik wdał się w dyskusję z jury. Zobacz wideo!Źródło: fot. Jan Bogacz / Waldemar Kompała / TVP
d3p12k0

W najbliższą sobotę wyemitowana zostanie część, w której uczestnicy w duetach zatańczą do największych światowych przebojów. Na scenie zaprezentują się cztery pary, które wciąż walczą o miejsce w wielkim finale - aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz, duet Fit Lovers - Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. To właśnie za sprawą ostatniego duetu w najbliższym odcinku zrobi się naprawdę gorąco.

Zobacz zwiastun odcinka:

Opinie jury na temat ich tańca najwyraźniej nie spodobały się Przemysłowi Cypryańskiemu, który postanowił wypowiedzieć się w kwestii ocen tanecznych umiejętności jego i Rafała Mroczka.

d3p12k0

Jak dostajemy informację od was, że mamy się bardziej bawić to następny kawałek jednak wymaga tajemniczości. Potem mamy tajemniczy to słyszymy "za mało się bawiliście”. I to się nam nie zgrywa czasami - skomentował wypowiedzi jury Przemysław Cypryański.

- Oczekujemy od was byście byli trochę dzicy. Raz tajemniczy raz bardziej szaleni - próbowała wyjaśnić Ida Nowakowska.

- Podzielimy się - jeden będzie szalony drugi tajemniczy - kontynuował Cypryański, co ewidentnie nie spodobało się Idzie Nowakowskiej.

- Przemek to taki fafarafa. Ty dobrze wiesz o co chodzi... - skwitowała jurorka.

d3p12k0

Wymianę zdań między Cypryańskim a Nowakowską postanowił zakończyć Robert Kupisz, który podobnie jak Ida, ma na koncie wiele międzynarodowych sukcesów tanecznych.

- Sztuką jest wysłuchanie pewnych uwag, przyjęcie ich do siebie i zrobienie z uwag pożytku. Jeżeli będziemy odbijać sobie piłeczkę to będziemy cały czas stać w tym samym miejscu - podsumował juror tanecznego show.

Występ Przemysława Cypryańskiego i Rafała Mroczka do utworu "Marilyn Monroe” z repertuaru Pharrella Williamsa oraz całą dyskusję, która wywiązała się na scenie, będziemy mogli zobaczyć już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Przypomnijmy, że od najbliższego odcinka widzowie będą mogli również oglądać "Dance Dance Dance The Best Of” będący podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2.

d3p12k0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p12k0
d3p12k0