Trwa ładowanie...
dlfxbwc

"Dance, dance, dance": Tomasz Kammel ma poprowadzić drugą edycję programu

Plotki o odejściu Tomasz Kammela z TVP okazały się mocno przesadzone. Nie dość, że prezenter nigdzie się nie wybiera, to prawdopodobnie poprowadzi kolejną edycję tanecznego show.
Share
Tomasz Kammel świetnie sprawdza się w roli prowadzącego
Tomasz Kammel świetnie sprawdza się w roli prowadzącegoŹródło: ONS.pl
dlfxbwc

Choć w tym roku Tomasz Kammel nie poprowadził "Sylwestra z Dwójką", co dało podstawy do spekulacji o kolejnym odejściu gwiazdy z TVP, to najnowsze doniesienia temu przeczą. Jak podało źródło dwutygodnika "Viva", Tomasz Kammel ma znów wystąpić w znanej roli - prowadzącego "Dance, dance, dance".

Zobacz wideo:

– To nieprawda, że Tomek zostanie w najbliższym czasie odsunięty od obowiązków. Nie był angażowany w kolejne projekty, ponieważ od września cały czas jest prowadzącym wszystkie edycje "The Voice”: najpierw normalnej, następnie dla seniorów a obecnie dla dzieci - podało źródło magazynowi "Viva".

dlfxbwc

- Przy tak napiętym grafiku nie byłby w stanie poprowadzić kolejnych programów. Natomiast mogę potwierdzić, że tydzień po zakończeniu nagrań do "The Voice Kids” widzowie ponownie zobaczą go w roli prowadzącego "Dance, dance, dance” - poinformował magazyn "Viva".

Zobacz też: Tomasz Kammel stęskniony i szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcie z partnerką

Każdy odcinek pierwszej edycji programu śledziło prawie dwa miliony widzów. Spekuluje się, że partnerką Tomasza może zostać zwyciężczyni poprzedniej edycji, Wiktoria Gąsiewska.

- Nie wiadomo jeszcze z kim Tomek poprowadzi drugą edycję "Dance, dance, dance”. Wciąż trwają negocjacje i realizowane są zdjęcia próbne. Na ten moment żadna decyzja jeszcze nie zapadła - dodał informator "Vivy".

dlfxbwc

Podziel się opinią

Share
dlfxbwc
dlfxbwc