Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
dance dance dance
30-03-2019 22:58

"Dance, Dance, Dance". Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak odpadli. Nie zatańczą w ćwierćfinale

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak pożegnali się z "Dance, Dance, Dance". Tak emocjonalnej reakcji na odejście pary nikt się nie spodziewał.

"Dance, Dance, Dance". Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak odpadli. Nie zatańczą w ćwierćfinaleŹródło: Materiały prasowe
d2zfdde
d2zfdde

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, mimo świetnego występu w duecie i energicznej solówki mistera, przegrali z Kasią Dziurską i Emilem Gankowskim. Tuż po ogłoszeniu werdyktu na twarzach jurorów i uczestników "Dance, Dance, Dance" zaczęły pojawiać się łzy. Jak decyzję sędziów przyjęli Zawadzka i Maślak? - Dziękuję za wielkie wsparcie i każde słowo, jakie usłyszeliśmy w tym programie. Każde z nich budowało nas i powodowało, że przełamywaliśmy kolejne bariery. Cieszę się, że miałam szansę być częścią tego projektu. To bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących programów, w jakim wystąpiłam. Jestem szczęśliwa, że mogłam brać udział w "Dance, Dance, Dance" z Rafałem. Dziękuję mu za każde dobre słowo, za uśmiech i milion powodów do radości. Już się nie mogę doczekać powrotu na scenę w wielkim finale - mówiła wzruszona Marcelina Zawadzka.

Zapłakana Gąsiewska na treningu. Nie miała siły ćwiczyć kroków do solowego występu

- To była wspaniała przygoda, która skończyła się w, mam wrażenie, najlepszym momencie. Już jako tata cieszę się, że mogłem być u boku Kamili w ostatnich dniach przed przyjściem na świat naszego synka. Chcę bardzo podziękować Marceli. Stała się dla mnie siostrą, której nigdy nie miałem. Przeszliśmy wiele i wiele się od siebie nauczyliśmy. Przyjaźń to największa wygrana, jaką mogłem sobie wymarzyć w tym programie - skomentował odejście z programu Rafał Maślak. Mister Polski 29 marca został ojcem. Już pochwalił się pierwszym zdjęciem z maleńkim synkiem.

- Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! Wiemy jak wiele serca, energii i poświęcenia wkładają w występy na scenie. Wszystkim należy się wielki szacunek za ich wytrwałość i waleczność - dodali Zawadzka i Maślak.

Para zdecydowała, że nagroda pieniężna w wysokości 10 tys. zł trafi na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

d2zfdde

Przypomnijmy, że o udział w wielkim finale pierwszej polskiej edycji "Dance, Dance, Dance" walczyć będą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Patricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emil Gankowski. W kolejnym, ćwierćfinałowym, odcinku wszyscy uczestnicy zatańczą w duecie oraz zaprezentują solowe choreografie. Kto wypadnie najlepiej? Przekonamy się już w przyszłą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

d2zfdde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zfdde