Trwa ładowanie...

"Dance, dance, dance": Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odpadli z tanecznego show TVP2

Za nami kolejne eliminacje w drugiej edycji "Dance Dance Dance”. Najmniejszą liczbę punktów za występ w duecie oraz solówkę zgromadzili prowadzący poranny program "Pytanie na śniadanie”.

"Dance, dance, dance": Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odpadli z tanecznego show TVP2Źródło: fot. Natasza Młudzik / TVP
d1plrv3
d1plrv3

Po ogłoszeniu wyników Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora podziękowali jurorom nie tylko za pochlebne opinie na temat ich występów, ale także za słowa krytyki.

Zobacz wideo:

Super było usłyszeć od was te wszystkie uwagi. One są bardzo motywujące, bo nie chodzi tutaj wyłącznie o taniec. Dodaliście nam tyle wiary w siebie. Bardzo dobre było też to, jak nas zrugaliście czasami. To jest potrzebne, żeby człowiek się otrząsnął i szedł dalej. Spinamy pośladki i nie zatrzymujemy się - podziękował Aleksander Sikora.

d1plrv3

Dziękujemy jury za wszystkie słodkie, ale też i gorzkie słowa, bo one nas wiele nauczyły. Nie tylko w tym programie. Zostaną też w życiu. Wydaje się, że to jest zabawa, ale każde wasze słowo do nas trafia. Dziękujemy wam za to bardzo - dodała Małgorzata Tomaszewska.

Przypomnijmy, że po zatańczeniu wspólnej choreografii do utworu "It’s Gonna Be Me” z repertuaru NSync Tomaszewska i Sikora otrzymali 13,5 punktu. Świetny solowy występ Aleksandra Sikory do przeboju Lou Begi "Mambo Nr. 5” jury oceniło na 23 punkty. Niestety punktacja nie była wystarczająca aby zostać w programie. Żegnając się z publicznością i widzami duet przeznaczył 10 000 zł na rzecz Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

W przyszłą sobotę na scenie "Dance Dance Dance” ponownie zatańczą bracia Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako FitLovers, aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka.

d1plrv3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1plrv3