Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance". Kasia Stankiewicz o programie: "Taka produkcja to stres"

Kasia Stankiewicz jest jedną z uczestniczek 2. sezonu programu TVP "Dance Dance Dance". W jednej z ostatnich rozmów przyznała, że decyzja o udziale była spontaniczna. Padło też pytanie o treningi do tanecznego show.

"Dance Dance Dance". Kasia Stankiewicz o programie: "Taka produkcja to stres"Źródło: East News
d16olcj
d16olcj

Kasia Stankiewicz bierze udział w programie TVP "Dance Dance Dance" razem ze swoją siostrą Anną. W wywiadzie dla party.pl przyznała, że decyzja o udziale w tanecznym show została podjęta spontanicznie i nie ma co jej żałować. - Ja myślę, że ta spontaniczna decyzja, że będziemy razem w tym programie jest najfajniejszym, co się mogło wydarzyć. My się bardzo dobrze i naturalnie czujemy w naszym środowisku - powiedziała wokalistka.

Wspomniała też, że jest odczuwalny stres. - Taka duża produkcja jest jakiś rodzaj stresu i potężny wysiłek, a dzięki temu, że nasze środowisko jest naturalne, przyjazne i dobre, to bardzo fajnie się to równoważy - mówiła.

Padło też pytanie o treningi, na które odpowiedziała już Anna Stankiewicz. - Bardzo się cieszę, dzięki temu mam bardzo dużo energii i zaczyna się tutaj robić triceps, biceps - stwierdziła.

Program "Dance Dance Dance" można oglądać w każdą sobotę o godz. 20:00 na antenie TVP 2.

d16olcj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16olcj