Trwa ładowanie...
04-08-2016 16:32

"Damy i wieśniaczki. PL": nowa propozycja w jesiennej ramówce TTV

Share
"Damy i wieśniaczki. PL": nowa propozycja w jesiennej ramówce TTVŹródło: AKPA
d2elymb

W show biorą udział kobiety z zupełnie różnych światów. Na kilka dni zamieniają się rolami i życiem. Dopiero wtedy zdają sobie sprawę, co tak naprawdę się dla nich liczy i które z nich są prawdziwymi damami. Jak dotąd widzowie TTV oglądali ukraińską wersję programu. W jesiennej ramówce pojawi się polska odsłona.

- W naszej jesiennej nowości Damy i wieśniaczki. PL konfrontujemy ze sobą kobiety pławiące się w luksusach z tymi, których zasobność portfela stawia przed codziennym dylematem czy starczy na chleb. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia. To program, który bawi i wzrusza - jednym słowem skrojony na miarę dla widzów TTV. Jestem przekonana, że Damy i wieśniaczki. PL będą hitem jesiennej ramówki - zapowiedziała Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

W programie nie zabraknie znajomych widzom twarzy. Wśród uczestniczek znalazły się znane z Gogglebox. Przed telewizorem Sylwia Bomba oraz Beata Pruska, Joanna Paszkowska, Monika Słowiańska, fotografka Anna Szubert, była dziewczyna Marcina Gortata - Paula Tumala, oraz uczestniczka Top Model z 2013 roku, Justyna Pawlicka. Przypomnijmy, że wywołała ona swego czasu sporo kontrowersji, promując swoją firmę produkującą naturalne futra. Szczególnie w pamięć zapadł w ubiegłym roku jej facebookowy post ze zdjęciem z małym liskiem podpisanym "Sezon na "lisy" oficjalnie uważam za otwarty. Czas na futra!". Ostrych słów krytyki nie szczędziły jej wtedy Natalia Siwiec, Maffashion i aktywnie walcząca o prawa zwierząt jurorka "Top Model" Joanna Krupa.

d2elymb

Premierowy odcinek programu z udziałem celebrytek widzowie zobaczą już 15 sierpnia o 22.00 w TTV. Następne będą emitowane od 1 września (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny)
. Stacja pokaże łącznie 12 odcinków swojej nowej produkcji. Będziecie oglądać?

Zobacz także: "Top Model": co zaskoczyło jurorów na planie programu?

d2elymb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2elymb
d2elymb